Rustykalna posiadłość jeździecka w Górach Skalistych

Data publikacji: 2021-10-06
Posiadłość jeździecka w Steamboat Springs (Kolorado), fot. Horse Properties


Świeże powietrze, cisza, mnóstwo zieleni, najpiękniejsze wschody i zachody słońca, malownicze góry i bliskość dzikich mieszkańców tych okolic, w tym np. jeleni kanadyjskich, mulaków czarnoogonowych, lisów czy borowiaków kanadyjskich – właśnie tym kusi niezwykła posiadłość jeździecka, która jest położona w miejscowości Steamboat Springs (hrabstwo Routt) w stanie Kolorado w USA. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji tej nieruchomości! 


Krótka prezentacja nieruchomości Choć jest to posiadłość o charakterze jeździeckim, położenie nieruchomości z pewnością ucieszy też fanów narciarstwa, ponieważ w tej samej miejscowości działa kompleks skoczni narciarskich Howelsen Hill, którego infrastruktura pozwala na przeprowadzanie zawodów na poziomie mistrzostw świata. Okoliczne góry są niezbyt wysokie (średnia wys. wynosi ok. 200 m), co zdecydowanie ułatwia planowanie przejażdżek konnych. Oferowana działka jest naprawdę ogromna, a na jej terenie znajduje się m.in. przepiękny dom główny w stylu rustykalnym, okazała stajnia i dodatkowy budynek gospodarczy z osobną częścią dla gości lub personelu oraz z miejscem do trzymania nawet największych maszyn rolniczych. 


Dom główny (534 m2) z lotu ptaka Reprezentacyjny salon z kamiennym kominkiemWidok z nieco innej perspektywy. Warto też dodać, że w całym domu zamontowano ogrzewanie podłogoweKuchnia jest połączona z miejscem do wypoczynkuGranitowe blaty idealnie pasują do drewna, które tu dominuje Nieco mniejsza kuchnia jest obecnie wykorzystywana jako spiżarnia Spanie w takiej sypialni musi być czystą przyjemnością!Biuro z biblioteczką i widokiem na zieleńChwila relaksu w jacuzzi? Tereny należace do oferowanej nieruchomości zajmują ok. 62 haStajnia i ujeżdżalnia znajdują się w dalszej części działkiZbliżenie na ujeżdżalnię otwartą (36,5 x 55 m)Ujeżdżalnia jest otoczona solidnym ogrodzeniem Końscy mieszkańcy :) Wnętrze stajni Siodlarnia i niewielki aneks kuchennyKonie przy paśnikuIdealne miejsce do zorganizowania ogniska z rodziną i przyjaciółmi Same pastwiska zajmują powierzchnię 24 haPrzepiękne widoki to tutaj codzienność! Część dla gości lub pracowników zajmuje powierzchnię 73 m2Budynek gospodarczy z bliskaCzęść dla gości Część użytkowaPrzy tym stawie może natknąć się na okoliczne dzikie zwierzęta 

Posiadłość wyceniono na 3 999 000 USD (15 875 200 PLN). 

tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Horse Properties