Fashion: QHP Spring Summer 2018

Data publikacji: 2018-03-31
Fashion: QHP Spring Summer 2018

 

Mimo że pogoda co chwile płata nam figla, w powietrzu czuć już wiosnę. Wszyscy miłośnicy koni z utęsknieniem czekają na coraz dłuższe i cieplejsze dni, które zachęcają do spędzania długich godzin w stajni. Przed nami porządki w siodlarniach i kompletowanie nowego sprzętu na sezon wiosenno-letni. Z zaciekawieniem śledzimy najnowsze kolekcje i wszelkie nowinki. Warto spojrzeć na to, co ma do zaoferowania holenderska firma Quality Horse Products. Pisaliśmy już o schodkach Step Upogłowiu Alexander oraz wodzach z BioThane. Czas przedstawić ich autorską kolekcję na Wiosnę i Lato 2018. Zobaczcie ciekawy materiał filmowy promujący tę kampanię:

 

 

 

W najnowszej kolekcji QHP Wiosna i Lato 2018 stonowane kolory (szarość, granat, beż, brąz, denim) przeplatają się z intensywnymi, wesołymi i wakacyjnymi (mocny róż, turkusowa zieleń, głęboki kobalt, pomidorowa czerwień). W ofercie producenta wśród wieloletnich klasyków znajdziemy też wiele nowości. Ciekawe rozwiązania technologiczne połączone zostały z odświeżonym designem (np. ciekawe połoczęnia skór), a zastosowane materiały zachęcają do zapoznania się z ofertą.

 


 

Dla koni mamy do wyboru całą gamę: derek przejściowych (Turnout z podwyższaną szyją oraz klasyczną, Rain), aż 4 rodzaje derek siatkowych w aż 13 wersjach kolorystycznych, czapraków i padów (Florida, Lucky, Coco, Chique, Toledo, Profi, Puff), ochraniaczy (Neoprene Air, Luxury Tendon), kantarów i uwiązów, podkładek pod siodło (Memory i Gel), toreb na siano (aż w 5 kolorach), ciekawych ogłowi (Selene, Shiva, Seth, Odin, Alexander, Juno) oraz naczółków (Beyonce, Floria, Lupine, Petunia, Iona, Pentas, Peony).

 

 

Dla jeźdźców możemy wybierać spośród: bryczesów (Chaney z silikonowym oraz klasycznym lejem, Emberly i Bliss z pełnym silikonowym i Aileen w wersji klasycznej z pełnym lejem oraz jeansowej z lejem silikonowym), bluz (Bo w wersji dla dorosłych oraz junior), kamizelek (Meryl), oficerek (Verena, Nina, Norah, Shiva, Sophia) oraz odzieży konkursowej (koszulek Roxie, Emberly oraz Nola, fraków Perry i Olivia oraz ciekawych dodatków). 

 

 

 

Cała kolekcja można obejrzeć na stronie producenta www.qhp.nl oraz w wybranych sklepach partnerskich na terenie całego kraju.

 

 

 

fot. materiały promocyjne producenta, grafika equista.pl