Antonia Lofaso - niezwykła szefowa kuchni Longines Masters

Data publikacji: 2018-03-17
Antonia Lofaso Longines Masters
Antonia Lofaso 

 

Prestiżowe, pięciogwiazdkowe zawody jeździeckie to nie tylko sport na najwyższym, śwatowym poziomie. Tu liczy się każdy detal, nic więc dziwnego, że organizatorzy popularnego cyklu zawodów halowych - Longines Masters zdecydowali się zaprosić do współpracy znaną i lubianą szefową kuchni Antonię Lofaso. Antonia, znana jurorka programów kulinarnych, emitowanych m.in. przez Food Network, będzie odpowiedzialna za vipowskie menu podczas zawodów w Nowym Jorku - Longines Masters of New York, zaplanowanych na ostatni weekend kwietnia (26-29.04).

 

 

Na to specjalne wydarzenie zostanie przygotowane zarówno menu wytrawne jak i "słodkie", a międzynarodowi goście będą mogli skosztować m.in. ręcznie wyrabianych makaronów, podanych ze świeżymi rybami i owocami morza. 

Jestem tak podekscytowana tym, że mogę wrócić do moich nowojorskich korzeni i stać się częścią Longines Masters - powiedziała Lofaso. To ogromny zaszczyt być pierwszym, amerykańskim szefem kuchni na tak prestiżowych zawodach międzynarodowych. Możliwość dzielenia mojej pasji do jedzenia razem z goścmi z całego świata to doprawdy niezwykłe wydarzenie. 

 

 

 

 

tekst: Equista.pl, na podstawie materiałów prasowych, fot. Longines Masters