Lifestyle: Świece z zapachami stajni

Data publikacji: 2017-01-27
Lifestyle: Świece z zapachami stajni

 

Jesiennie i zimowe wieczory to idealny czas na czytanie zaległych książek albo relaks w wannie przy zapalonych świecach. Specjalnie dla miłośników koni firma Grey Horse Candle Company, założona przez Kayle Stacy i jej męża Andiego stworzyła niezwykłą kolekcję zapachowych świec, inspirowanych... stajennymi zapachami.

Skąd pomysł na taką działalność? Właściciele firmy sami, z miłości do świec wykonali kilka sztuk jako prezenty dla bliskich i przyjaciół. Okazało się, że zainteresowanie świecami z zapachami 'okołokońskimi' jest tak duże, że każda partia rozchodziła się w mgnieniu oka. To zainspirowało ich do stworzenia profesjonalnej firmy i wykonywania świec, jakie sami chcieliby mieć w domu. 

 

 

Wszystkie świece Grey Horse Candle Company wykonuje ręcznie, z naturalnych składników, ekologicznego wosku sojowego, olejków esencjonalnych i naturalnych ekstraktów. Zapakowane są w szklane słoiczki z metalową zakrętką. One też po zużyciu świeczek mogą być wykorzystywane jako ozdoba. Producent nie zaleca zapalania jednorazowo świeczek na dłużej niż 4h. Idealne na prezent dla każdego kto kocha konie i wszystko z nimi związane!

 

 

Dostępne są świece o zapachu:

- sprayu na owady

- marchewki

- dnia zawodów

- słodyczy końskich

- mięty dla kucyków

- świeżo ściętego siana

- wiosennego pastwiska

- porannego treningu

- siodła

- jazdy w teren

- trocin 

- przejażdż2ki nocnej

- jabłka dla koni

- przejażdżka po plaży

 

Więcej o świecach na stronie producenta Grey Horse Candle Company, wszystkie świece kosztują ok. 70zł i możliwa jest wysyłka do Polski.

 

 

 

fot. materiały prasowe, grafika i tekst equista.pl