Jane Richard Phillips ambasadorką marki Vestrum!

Data publikacji: 2016-08-06
Jane Richard Philips fot. Vestrum

 

Ambasadorka Longines, szwajcarska zawodniczka konkurencji Jane Richard Philips w 2016 roku rozpoczęła współpracę z nową, jeździecką marką - Vestrum. Wcześniej amazonka była związana z inną włoską marką - Miasuki. 

Jane Richard Philips pochodzi z rodziny bez jeździeckich tradycji, ale przygodę z jeździectwem rozpoczęła już jako nastolatka. Obecnie zawodniczka regularnie startuje na największych międzynarodowych zawodach. Regularnie występuje także w ekipie szwajcarskiej - reprezentowała swój ojczysty kraj m.in. podczas Światowych Igrzysk Jeździeckich w Caen (2014). Wcześniej w 2008 roku Jane zajęła wraz z drużyną 2. miejsce w konkursie Pucharu Narodów - CSIO5* La Baule i 14. w Finale Pucharu Świata w Genewie. 

Właśnie z myślą o tej utalentowanej amazonce, mieszkającej i trenującej na co dzień we Włoszech, marka Vestrum zaprojektowała specjalną kolekcję jeździecką, w której znalazły się m.in. fraki, koszule konkursowe, bryczesy, a także czapraki na których znalazło się również logo Longines. 

 

Jane Richard Philips - LGCT Lausanne 2014, fot. Weronika Rubaszkiewicz

 

 

 

 

Vestrum from F&P Friends on Vimeo.

 

Vestrum to nowa marka na rynku, oficjalnie zaprezentowana jesienią 2015 roku. Jest to producent eleganckiego, wysokogatunkowego sprzętu = dla koni i jeźdźców oraz luksusowych akcesoriów - wszystko "made in Italy". Autor projektów - Fabio Calamai przez 30 lat był związany ze światem mody, wspólpracował z takimi markami jak Trussardi czy Yves Saint Laurent.  Teraz postanowił jednak połączyć swoje dwie wielkie pasje - jeźdźiectwo i modę i tak właśnie powstała pierwsza kolekcja Vestrum. 

Właściciele marki podkreślają, że jedną z najważniejszych kwestii jest dobór wysokiej jakości materiałów, pochodzących od włoskich dostawców. Sprzęt akcesoria mają być nie tylko technicznie doskonałe, ale także eleganckie i zaprojektowane ze smakiem - w najlepszym stylu. 

 

Cała kolekcja jest dostępna pod adresem vestrum-italy.com

 

fot. materiały prasowe, grafiki - equista.pl

 

 

 

 

Inspiracje

Facebook

Instagram