Nowa zabawka do boksu dla koni EquiDesign!

Data publikacji: 2016-07-18
Nowa zabawka do boksu dla koni od EquiDesign!

 

Najlepiej by było, aby nasze zwierzęta spędzały całe dnie na padokach. Nie zawsze jest to jednak możliwe, czasami muszą zadowolić się kilkugodzinnym padokowanie albo aresztem boksowym, tak jak w przypadku tych w rekonwalescencji. Dla wszystkich koni, które potrzebują zajęcia w boksie producenci oferują wiele zabawek: smakowe, do zawieszania, lizania itd. A co jeśli Wasze konie nie lubią soli, a wolicie ograniczyć również 'słodkie lizawki'? EquiDesign przyszło z pomocą i powstała prosta, w pełni ekologiczna i 'zdrowa zabawka dla koni. Zobaczcie wygląda i działa:

 

 

To nic innego, jak 'pojemnik' stworzony z linki. Jest stosunkowo rozciągliwy i właśnie dzięki temu możemy tam napchać ulubione smakołyki. Świetnie sprawdza się marchew, jabłko, buraki, suchy chleb ale dobry pomysłem jest też świeża trawa lub siano. Koń próbując zjeść ulubione kąski i ma przy tym całe godziny dobrej zabawy. My sami jesteśmy pewni, że ilości zjedzone przez kopytnego mu nie zaszkodzą, a będzie miał przy tym ciekawe zajęcie. Bardzo dużym plusem produktu jest fakt, iż jest ręcznie wytwarzany w Polsce.

 

 

Zabawka jest dostępna w kilku kolorach (czarny, zielony, żółty,czerwony i niebieski) oraz w bardzo przyjemnej cenie (20zł/30zł/40zł), można ją kupić TUTAJ

 

 

 

 

fot. materiały prasowe