Cavaliada Horse Auction 2022: Zgłoszenia na aukcję

Data publikacji: 2022-09-26
Charisma T (Joyride x Maram), fot Dava Palej Timeless Photography
Charisma T (Joyride x Maram) podczas Cavaliady Horse Auction (2021)Niewątpliwy
sukces debiutanckiej odsłony licytacji Cavaliada Horse Auction przesądził o wprowadzeniu aukcji do programu tegorocznej Cavaliady w Poznaniu, która odbędzie się w dniach 15-18 grudnia 2022 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Organizatorzy Cavaliady Horse AuctionMTP i Baborówko Horse Auctions –  właśnie rozpoczęli przyjmowanie kandydatur koni. W jaki sposób można wysłać zgłoszenie?Cordian (Cornet Obolensky x Quidam de Revel)
Licytacja Cavaliada Horse Auction zostanie przeprowadzona w drugim dniu poznańskiej Cavaliady, czyli w piątek (16 grudnia) o godz. 21:00, a przed publicznością zaprezentują się 2- i 3-latki (roczniki 2019 i 2020), które są zarejestrowane w polskich i zagranicznych księgach stadnych. Po zakończeniu pierwszego etapu selekcji odbędzie się sesja fotograficzna (3-4 listopada w Baborówku), ponadto wszystkie zakwalifikowane konie zostaną poddane badaniom (m.in. RTG czy endoskopia).


W zgłoszeniu konia należy zawrzeć jego rodowód, zdjęcie oraz film, następnie całość przesłać na adres e-mail auctions@baborowko.pl. Kandydatury będą przyjmowane do 25 października br.tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Dava Palej Timeless Photography