WOŚP 2021 – najciekawsze aukcje o tematyce jeździeckiej (cz. 4)

Data publikacji: 2021-01-27
WOŚP 2021 – dzień w stajni Indiana wraz z sesją zdjęciową, logo WOŚP


Polska branża jeździecka również wspiera Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, o czym świadczy ogromna ilość licytacji o tej tematyce! Poniżej prezentujemy ostatnią część najciekawych aukcji (poprzednie części:
TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ), a przypomnijmy, że w tym roku celem zbiórki jest zebranie środków na zakup sprzętu dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Finał odbędzie się już 31 stycznia!


Plakat 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy46. Lekcja jazdy konnej w Słodkiej Zagrodzie

Zajęcia dla osoby początkującej (25 min jazdy na lonży) albo zaawansowanej (45 min jazdy w grupie), jak również oprowadzanka na kucyku (2 x 10 min)  w przypadku dziecka do 6. roku życia – tak prezentuje się propozycja złożona przez ośrodek Słodka Zagroda, który jest położony w miejscowości Korzeń, ok. 40 min od Warszawy i 20 minut od Radomia. 

Link do aukcji: TUTAJ
47. Etui z koniem – Huawei P8 Lite

Sposób na to, by zawsze mieć ze sobą konia! Etui typu plecki z nadrukiem konia, imitującym akwarelę. Całość wykonano z wytrzymałego plastiku. 

Link do aukcji: TUTAJ
48. Jazda konna w Zakopanem


Zakopane nie wymaga żadnej dodatkowej reklamy, a już tym bardziej jazda konna w tak malowniczej okolicy! Zwycięzca aukcji będzie mógł zdecydować się na lekcję na placu z instruktorem lub jazdę w terenie. 

Link do aukcji: TUTAJ
49. Album „Konno po sławę” od Zarządu Województwa Opolskiego

Album „Konno po sławę” to przedmiot wystawiony przez Antoniego Konopkę, członka Zarządu Województwa Opolskiego. Leksykon wydano w 2012 r., a jego autorem jest Witold Duński.

Link do aukcji: TUTAJ
50. Rajd konny z wicemarszałkiem województwa

Zbigniew Kubalańca, wicemarszałek województwa opolskiego i ogromny miłośnik jeździectwa, zaprasza na całodniowy rajd konny, który odbędzie się na terenie Borów Niemodlińskich.

Link do aukcji: TUTAJ
51. Szkolenie z Jerzym Pokojem w ośrodku Western City

Oferta obejmuje wykład na temat biomechaniki ruchu i psychologii konia oraz zajęcia na koniach sportowych (teoria i praktyka), jak również nocleg w Pensjonacie Palomino i wyżywienie (śniadania i obiadokolacje). Szkolenie poprowadzi trener Jerzy Pokój, a wszystko odbędzie się na terenie ośrodka Western City, położonym niedaleko szlaków Karkonoskiego Parku Narodowego. 

Link do aukcji: TUTAJ
53. Dzień w stajni Indiana wraz z sesją zdjęciową

Nauka jazdy konnej, towarzystwo koni, paczki z prezentami od sklepu jeździeckiego Cordeo i marki Horsecookies, a także pamiątkowa sesja zdjęciowa z Julitą Sokołowską – wszystko to odbędzie się na terenie przydomowej stajni Indiana. 

Link do aukcji: TUTAJ
54. Weekend w Bieszczadach z zespołem La Pattat Dutka & Franczak Horse Show

Na początek woltyż francuski (kolejne ewolucje wykonuje się na koniu w pełnym galopie) wraz z kaskaderem konnym Mateuszem Franczakiem, a potem odrobina dresażu z dodatkiem elementów pokazowych pod okiem Agnieszki Dutki-Franczak – tak wygląda program weekendu z zespołem La Pattat Dutka & Franczak Horse Show! Ukoronowaniem 2 dni treningów będzie wspólna kolacja. 

Link do aukcji: TUTAJ
55. Trening jeździecki z multimedalistką ME w jeździe western

Karolina Rusak jest medalistką m.in. Mistrzostw Niemiec czy Mistrzostw Europy, a ponadto także psychologiem komunikacji i jedynym w Polsce coachem wingwave®. Trening (60 minut) odbędzie się na terenie ośrodka Wild Hill Ranch w Kościelniku, za to wśród omawianych zagadnień na pewno nie zabraknie np. dosiadu, równowagi czy elementów ranch riding.

Link do aukcji: TUTAJ
56. Trening na Carambie, fotorelacja i prezent

Caramba to 10-letnia klacz skokowa, która doskonale sprawdzi się podczas treningu na dowolnym poziomie zaawansowania – jest doświadczona i chętna do skoków, dlatego wspólne szkolenie będzie bardzo owocne i zarazem przyjemne. Zakres treningu będzie dostosowany do poziomu umiejętności zwycięzcy licytacji (ogłowie w przypadku początkujących, coreo dla osób z doświadczeniem), a miejscem realizacji szkolenia będzie KJ Strzała Krubiczew. 

Link do aukcji: TUTAJ
57. Sesja zdjęciowa z koniem hiszpańskim Savio

Savio (zwany też Stefanem) to urodzony model, dlatego sesja w jego towarzystwie na długo pozostanie w pamięci! Koń ma już spore doświadczenie w pozowaniu, a przy tym jest bardzo spokojny i przyjazny, dzięki czemu każdy będzie się przy nim dobrze czuł. Zwycięzca tej licytacji powinien wiedzieć, że Savio uwielbia marchewki i arbuzy, a przyniesienie tych smakołyków na plan sesji na pewno zachęci go do robienia sztuczek. Fotografie wykona Klaudia Żyżylewska, natomiast sama sesja odbędzie się w stajni Becker Sport Equestrian Center pod Warszawą. 

Link do aukcji: TUTAJ
58. Dwa treningi z Żanetą Skowrońską-Kozubik

Multimedalistka MP, uczestniczka MŚ i ME oraz MŚMK, jak również obecna wicemistrzyni Polski w ujeżdżeniu – tak w skrócie można przedstawić Żanetę Skowrońską-Kozubik, która zdecydowała się wystawić na licytację aż dwa treningi pod jej okiem. Szkolenie odbędzie się na terenie Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Zakrzowie, a zwycięzca tej aukcji będzie mógł przyjechać na miejsce z własnym koniem. 

Link do aukcji: TUTAJ
59. Kalendarz z autografem Żanety Skowrońskiej-Kozubik

Cały rok z Żanetą Skowrońską-Kozubik, srebrną mistrzynią Polski! W kalendarzu znalazły się fotografie zawodniczki, które wykonał Łukasz Kowalski, oficjalny fotograf FEI, a na okładce nie zabrakło autografu mistrzyni. 

Link do aukcji: TUTAJ
60. Tabliczka na boks PCV

Świetny gadżet do stajni, dzięki któremu identyfikacja konia będzie nie tylko prosta jak nigdy dotąd, ale i oryginalna! Zwycięzca licytacji otrzyma tabliczkę z wcześniej podanymi danymi, a dodatkiem będzie też mała niespodzianka. 

Link do aukcji: TUTAJ 

tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Allegro/WOŚP, mat. prasowe WOŚP