Zmarł Michał Borowiński

Data publikacji: 2020-11-12
RIP fot. Sar The Photographer


Polski Związek Jeździecki poinformował o śmierci lek. wet. Michała Borowińskiego – specjalisty chorób koni, wieloletniego współpracownika PZJ i prawdziwego miłośnika koni. Michał Borowiński zmarł 11 listopada br. w wieku 67 lat. 


Tak PZJ opisał lek. wet. Michała Borowińskiego: „Michał Borowiński był naszym przyjacielem i kolegą, Specjalistą Chorób Koni, który od wielu lat współpracował z PZJ jako członek Komisji Weterynaryjnej oraz jako Delegat Weterynaryjny i Lekarz Weterynarii Zawodów. Był oddany swojej pracy, która jednocześnie była jego pasją. Michał kochał konie, kochał sport jeździecki i ludzi, z którymi przyszło mu tę pasję spełniać”.


Msza żałobna zostanie odprawiona 13 listopada br. o godz. 14:00 w kościele pod wezwaniem św. Jakuba Apostoła w Wągrowcu (ul. Klasztorna), a o godz. 14:45 odbędą się  uroczystości pogrzebowe na Cmentarzu Nowofarnym w tej samej miejscowości (ul. Gnieźnieńska). W imieniu całej redakcji prosimy rodzinę Michała Borowińskiego o przyjęcie najszczerszych kondolencji. 
tekst i opracowanie: equista.pl, źródło: PZJ, fot. Sar The Photographer