In memoriam: Chuck Bass

Data publikacji: 2020-06-08
Chuck Bass (Clarimo Ask – Karett I/Cascavelle), fot. Kamila Tworkowska/Sweetieisafruit
Natalia Czernik (POL) & Chuck Bass podczas MP w Jakubowicach 2019„Dzisiaj odszedł od nas przyjaciel i niezwykły sportowiec. Bardzo Cię kochaliśmy Chucky, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach. Walczył bardzo długo, był niezwykle dzielny, niestety nie zawsze możemy pomóc naszym przyjaciołom i musimy pozwolić im odejść” – tymi słowami amazonka Natalia Czernik (POL) pożegnała zaledwie 8-letniego wałacha Chuck Bass (Clarimo Ask – Karett I/Cascavelle), z którym wzięła udział w m.in. MŚMK w Lanaken. 

Dzisiaj odszedł od nas przyjaciel i niezwykły sportowiec bardzo Cię kochaliśmy Chucky, na zawsze pozostaniesz w...

Opublikowany przez Natalię Czernik Poniedziałek, 8 czerwca 2020
Wpis na facebookowym profilu Natalii Czernik
Holsztyński Chuck Bass (Clarimo Ask – Karett I/Cascavelle) tworzył zgrany duet ze wspomnianą amazonką – para wzięła udział w m.in.
Mistrzostwach Polski w kat. Ladies Cup (2019), finale Turnieju Nadziei Olimpijskich i Orła Białego (2019), a także zajęła np. 8. miejsce w finale koni 7-letnich podczas zmagań Baltica Spring Tour (2019) czy 1. miejsce w konkursie dokładności bez rozgrywki, który rozegrano w ramach HZR (przy HZO-B1*) w Lesznie (2017). Najistotniejszym sukcesem było uczestnictwo w Mistrzostwach Świata Młodych Koni w skokach przez przeszkody w Lanaken (2018)


Natalia Czernik (POL) & Chuck Bass (Clarimo Ask – Karett I/Cascavelle)

Pod wpisem Natalii Czernik o odejściu Chucky’ego pojawiło się wiele komentarzy wyrażających smutek – w imieniu całej redakcji również prosimy o przyjęcie wyrazów współczucia z powodu straty. tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Kamila Tworkowska/Sweetieisafruit