Jeździecka posiadłość Birch Tree Farm w sercu lasu

Data publikacji: 2020-03-27
Nieruchomość ze stajnią w Vermoncie, fot. Christie’s International Real Estate
Widok z lotu ptaka – dom główny znajduje się z przodu, w głębi widać stajnię i przyległe padokiLuksus, ale w swojskim wydaniu! Nieruchomość Birch Tree Farm administracyjnie podlega pod niewielką miejscowość Woodstock w stanie Vermont (USA), lecz sama posiadłość jest położona w sercu lasu. To wymarzone miejsce dla osób, którym odpowiada odcięcie się od świata – sąsiedzi są nieliczni i dodatkowo rozsiani po okolicy, z kolei najbliższy sklep znajduje się w odległości ok. 3 km. Nas oczywiście najbardziej interesują elementy jeździeckie, a tutejsza stajnia naprawdę robi wrażenie!


Podjazd do domu – warto przyglądnąć się zasadzonym roślinom, ponieważ całość wygląda bardzo naturalnieDopiero z tej perspektywy widać, że dom jest ogromny (386 m2)Co za widok!Z tarasu można podziwiać basen oraz stawBirch Tree Farm w zimieWejście do domu jest bardzo efektowne, ale zastosowanie drewna i kamienia nadaje swojskiego charakteruWarto być przygotowanym na każdą pogodę :) Jadalnia – odświętny wystrój kontrastuje z „myśliwskim” żyrandolemKuchnia z wyspą z pewnościa pomieści wszystkie sprzęty i akcesoriaPrzedpokój ozdobiono meblami z dawnych lat, dzięki czemu dano im drugie życieGłównym bohaterem tego przestronnego salonu jest pięknie zdobiony kominekKlatka schodowa – tu uwagę zwracają stylowe latarenki Wspólne oglądanie filmu czy scrabble?Sypialnia na poddaszu (łącznie jest ich 5)W jednym z większych pomieszczeń zamontowano projektor……a do wspólnego oglądania można zaprosić dużo osób!Przepiękny widok na całą dolinęCała posiadłość zajmuje aż 180 haI w końcu dotarliśmy do stajni! Budynek jest duży, nowoczesny oraz zadbany……a tak prezentuje się w środkuJeszcze jeden atut – wielkość działki pozwala na wybieranie różnych tras podczas przejażdżek

 


Nieruchomość
Birch Tree Farm daje mnóstwo możliwości – od zostania przy stajni o charakterze prywatnym poprzez otwarcie pensjonatu dla koni aż do zdecydowania się na prowadzenie niewielkiej hodowli. Dodatkowo wielkość działki pozwala na zbudowanie ujeżdżalni czy lonżownika, a jedyną przeszkodą mogą być oczywiście pieniądze, ponieważ samą nieruchomość wyceniono na 5 500 000 USD (ok. 21 253 100 PLN). 
tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Christie’s International Real Estate