Cavaliada Warszawa 2020: Zdobądź darmowe bilety!

Data publikacji: 2020-03-05
Wojciech Wojcianiec (POL) & Cassio Melloni fot Dava Palej Timeless Photography
Wojciech Wojcianiec (POL) & Cassio Melloni


KONKURS NIEAKTUALNY z powodu odwołania Cavaliady! Przed nami wielki finał Cavaliady 2019/2020, czyli jedno z ważniejszych wydarzeń jeździeckich w Polsce! Gospodarzem spotkania będzie oczywiście Warszawa, wszystko rozstrzygnie się w dniach od 12 do 15 marca br. na terenie COS Torwar (ul. Łazienkowska 6a). W końcu poznamy nazwiska najlepszych zawodników poszczególnych konkurencji, a wiadomo, że najlepiej zobaczyć to wszystko na własne oczy. W tym celu można zakupić
BILETY lub… wziąć udział w naszym KONKURSIE, w którym do wygrania są darmowe wejściówki na Cavaliadę w Warszawie! Co zrobić, by spróbować zawalczyć o bilety?

Jarosław Skrzyczyński (POL) – zwycięzca poprzedniej edycji CavaliadyPrzygotowaliśmy dla Was aż kilkadziesiąt darmowych, jednoosobowych i jednodniowych wejściówek całodziennych, zatem jest o co walczyć. Konkurs rozpoczyna się 5 marca, kończy 9 marca (poniedziałek, godzina 23:59), a wyniki zostaną ogłoszone 10 marca we wtorek. Zwycięzcy nie będą musieli się martwić – wszystkie bilety dotrą na czas!

Zapowiedź Cavaliady 2019/2020Jak wygrać darmowe bilety? Oto kilka wskazówek:

  1. Na swoim koncie na Instagramie (konto musi być publiczne!) opublikuj zdjęcie albo grafikę o tematyce jeździeckiej lub „cavaliadowej”
  2. W podpisie zacznij od #becavaliadawithequista stworzonego specjalnie na tę okazję i uwzględnij, czym jest dla Ciebie Cavaliada i dlaczego chcesz tam być
  3. Użyj dwóch ważnych hasztagów, czyli #wearecavaliada i #equista, oraz wybierz dzień, na który chcesz wygrać wejściówkę używając: #czwartek, #piątek (lub #piatek)
  4. Każdy użytkownik w jednym poście może wymienić tylko jeden ze wszystkich cavaliadowych dni – aby zwiększyć swoje szanse, możecie zrobić aż 2 posty (z każdym dniem osobno)! Nie wykluczamy przyznania więcej niż jednego biletu :)
  5. Aby wziąć udział w konkursie, musicie obserwować konta @Cavaliada oraz @EquistaplO szczegółach zabawy można poczytać w REGULAMINIE KONKURSU, a w razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji. Powodzenia!

Przydatne linki:

Relacje z Cavaliady Tour 2019/2020 

Wyniki na żywo

Cavaliada online

Strona internetowa Cavaliady

Relacje z Cavaliady Tour 2018/2019 

Cavaliada na Facebooku 

Cavaliada na Twitterze 

Cavaliada na Instagramietekst i opracowanie: equista.pl, fot. Dava Palej Timeless Photography