Cavaliada Warszawa 2020 odwołana!

Data publikacji: 2020-03-08
Cavaliada Warszawa 2020 odwołana!
Jarosław Skrzyczyński & Chaclana podczas Cavaliada Warszawa 2019W sobotę (7 marca) pojawiła się informacja o odwołaniu warszawskiej Cavaliady (12-15 marca). Jaki jest powód tej decyzji? Przyczyną są zalecenia służb państwowych związanych z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, zgodnie z którymi obecnie odwołuje się wszystkie duże imprezy o charakterze międzynarodowym. Takim wydarzeniem jest również Cavaliada, przypomnijmy, że
udział w finałowych zmaganiach potwierdziło 200 duetów z 15 krajów. Poniżej prezentujemy pełną treść oświadczenia organizatora, a także informację dla osób, które zdążyły już wykupić bilety.


Cavaliada jest świętem międzynarodowym i niestety, jako takie, podlega najnowszym restrykcyjnym zaleceniom służb państwowych. Dlatego w świetle obecnej sytuacji w naszym kraju, z ogromnym żalem zmuszeni jesteśmy poinformować Was o odwołaniu zawodów Cavaliada Warszawa w dniach od 12 do 15 marca.

Wszyscy jesteśmy świadomi, że w ostatnich dniach sytuacja w Polsce staje się coraz poważniejsza, a wydarzenia, w tym zawody sportowe o charakterze międzynarodowym, są odwoływane. W Cavaliadzie Warszawa mieliśmy zgłoszony udział nie tylko zawodników spoza Polski, ale także potwierdzoną obecność wielu zagranicznych gości. Międzynarodowość, która stoi za sukcesem Cavaliady, przyczynia się teraz do decyzji o odwołaniu wydarzenia. Niestety, jak dobrze wiecie, sezon halowy zawodów jeździeckich wkrótce się kończy, dlatego mimo naszych najszczerszych chęci, nie ma możliwości, aby przesunąć organizację zawodów na późniejszy termin.

Chcemy Was zapewnić, że zrobiliśmy wszystko, by to wydarzenie było równie wspaniałe i bezpieczne, jak wszystkie dotychczasowe spotkania cavaliadowej rodziny. Nie mamy jednak wpływu na czynniki losowe. Nadszedł więc moment, w którym – mimo osiągnięcia przez nas pełnej gotowości - musimy przekazać Wam tę bardzo trudną wiadomość.

Wszystkich nas łączy miłość do koni. Dlatego głęboko wierzymy, że spotkamy się z Wami na następnych zawodach Cavaliady Tour. I już teraz gorąco zapraszamy Was wszystkich w grudniu do Poznania.

We are Cavaliada!

Komitet Organizacyjny Cavaliady Tour


Zwycięzcy zeszłorocznego Grand Prix Cavaliada Warszawa – Wojciech Wojcianiec (POL) & Naccord Melloni
Nie wiecie, co zrobić z biletami? Organizator oświadcza: 


Zakupione przez Państwa bilety mogą zostać wykorzystane podczas Cavaliady Poznań 2020 lub Cavaliady Warszawa 2021.

W sprawie wymiany biletów prosimy o kontakt z oficjalną platformą sprzedaży biletów na Cavaliade – ToBilet.pl, adres e-mail: info@tobil
et.pl w terminie do 30 kwietnia 2020.

Jeśli zdecydujecie się Państwo zwrócić swój bilet, prosimy o kontakt z oficjalną platformą sprzedaży biletów na Cavaliade - ToBilet.pl, adres e-mail: info@tobilet.pl w terminie do 31 marca 2020.

Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.
Zespół Cavaliada Tour


Cavaliada jest świętem międzynarodowym i niestety, jako takie, podlega najnowszym restrykcyjnym zaleceniom służb...

Opublikowany przez CAVALIADA Sobota, 7 marca 2020
Oświadczenie organizatora o odwołaniu Cavaliady w WarszawiePrzydatne linki:

Relacje z Cavaliady Tour 2019/2020 

Cavaliada online

Strona internetowa Cavaliady

Relacje z Cavaliady Tour 2018/2019 

Cavaliada na Facebooku 

Cavaliada na Twitterze 

Cavaliada na Instagramie

tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Dava Palej Timeless Photography