Cavaliada Warszawa 2020: Jak wziąć udział w Programie Wolontariat?

Data publikacji: 2020-01-14
Wolontariusze, fot. Dava Palej Timeless Photography


Jak wygląda organizacja Cavaliady od kuchni? Odpowiedzi na to pytanie można poszukać w ramach Programu Wolontariat – rekrutacja ruszy już 12 stycznia, a tym razem chodzi o Warszawę, czyli ostatnią lokalizację sezonu 2019/2020. W końcu poznamy zwycięzców Cavaliady Tour, ale wcześniej organizator wyznaczy wolontariuszy, których zadaniem będzie szeroko pojęta pomoc przy przygotowaniu i przeprowadzeniu zawodów. Cavaliada w stolicy odbędzie się w dniach od 12 do 15 marca 2020 r. na terenie COS Torwar (ul. Łazienkowska 6a), a poniżej można zapoznać się zasadami rekrutacji. 


JAK ZGŁOSIĆ CHĘĆ UDZIAŁU?

Zgłoszenia można przysyłać od 12 stycznia, minimalny wiek kandydata to 16 lat (w przypadku osób niepełnoletnich konieczne jest posiadanie zgody opiekuna prawnego). Każdy chętny musi być w pełni dyspozycyjny w trakcie trwania Programu Wolontariat, tzn. od 9 do 15 marca 2020 r. Sposób zgłoszenia się wygląda następująco:

– przeczytaj REGULAMIN i FAQ,

– wypełnij E-FORMULARZ,

– wyślij list motywacyjny i zdjęcie (nazwa pliku wg wzoru Nazwisko_Imię.jpg, czyli np. Kowalski_Jan.jpg) na adres wolontariat.cavaliada@gmail.com,

– poczekaj na odpowiedź od koordynatorek Programu. Rekrutacja zakończy się 9 lutego, a wyniki zostaną ogłoszone 23 lutego. Powodzenia!Przydatne linki:

Relacje z Cavaliady Tour 2019/2020 

Strona internetowa Cavaliady

Relacje z Cavaliady Tour 2018/2019 

Cavaliada na Facebooku 

Cavaliada na Twitterze 

Cavaliada na Instagramie
tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Dava Palej Timeless Photography