Jeździecka sesja MLE Collection Fall/Winter 2019

Data publikacji: 2019-10-15
Make Life Easier Collection Fall/Winter 2019/20, fot. Polina i Dasha/2InCreativesWszystko zaczęło się w 2011 r., gdy Katarzyna Tusk założyła swój blog Make Life Easier – strona szybko stała się jedną z najpopularniejszych w Polsce, a zaledwie 4 lata później powstała marka MLE, proponująca ubrania projektu blogerki. W tej chwili Katarzyna Tusk promuje jesienno-zimową kolekcję MLE, która z pewnością zwróci uwagę wszystkich miłośników koni – sesję zdjęciową wykonano na terenie Pałacu Ciekocinko (Ciekocinko 9, 84-210 Choczewo), gdzie rozgrywane są różne zawody, w tym np. Baltica Summer Tour! Jak wyszła sesja i co będzie modne w tym sezonie?


Grube swetry to jesienna podstawa!MLE Collection – Fall/Winter 2019/2020
to ciepłe swetry, płaszcze, tuniki i spódnice w stonowanych kolorach, którzy przywodzą na myśl piękną jesień. Do uszycia ubrań jak zwykle wykorzystano tylko polskie materiały najwyższej jakości, a dopełnieniem kolekcji jest sesja wykonana przez Polinę i Dashę z 2InCreatives. Na niektórych zdjęciach widać siwego konia, o którym więcej napisała sama Katarzyna Tusk: „Mój wierzchowiec nazywa się Faworyt (dla znajomych Fawcio). Ma 17 lat, ale jest tak zadbany, że na aukcji w Janowie nikt by się nie zorientował, że ma do czynienia z seniorem. Dzięki uprzejmości Pałacu w Ciekocinku (gorąco polecam to miejsce) do sesji mogłyśmy zaprosić właśnie tego wspaniałego rumaka”. 


Nie ma jak jesienny spacer! Katarzyna Tusk – właścicielka marki Make Life EasierJedna z czarno-białych fotografii Postawiono na przyjemną dla oka kolorystykęTen płaszcz pojawi się w sklepie dopiero w listopadzie, ale podobno warto poczekać! Widoczny na zdjęciu sweter wykonano z wełny merynosowej, dzięki której można zapomnieć o wrażeniu „drapania”Ta tunika na pewno będzie hitem kolekcji!Jesienne kolekcje zawsze stanowią wyzwanie – w tym zestawie zimno nie będzie straszne, a całość świetnie się prezentujeWłaścicielka marki zapewnia, że ten szary płaszcz pasuje zarówno do eleganckiej stylizacji, jak i do trampek Trochę głaskania zawsze w cenie ;) Karmelowy płaszcz skrywa jedną z nowości, do wyboru jest także płaszcz dla wielbicielek szarości Alternatywne wykorzystanie ujeżdżalni :) Katarzyna Tusk & Faworyt 

Prezentowane na zdjęciach ubrania można zakupić TUTAJ.
tekst i opracowanie: equista.pl, fot. materiały prasowe MLE