Baborówko Horse Sale Show 2019: Listy zgłoszonych zawodników i koni

Data publikacji: 2019-09-22
Marek Wajda (POL) & Gwiazda Bogusławic, fot. Dava Palej Timeless Photography
Marek Wajda (POL) & Gwiazda BogusławicOrganizatorzy zawodów Baborówko Horse Sale Show 2019 przedstawili już listy przyjętych koni i jeźdźców – obejmują one ponad 230 par z 10 państw! 4. edycja zmagań odbędzie się w dniach od 26 do 29 września na terenie Pałacu Baborówko (ul. Parkowa 1, 64-500 Szamotuły), a jej atrakcją będzie sobotnia aukcja koni BHSS z przeznaczeniem do skoków i WKKW. Więcej informacji na temat poprzednich edycji możecie przeczytać w naszych artykułach: 2016 – katalog wyniki2017 – katalog wyniki2018 – katalog wyniki.


Zapowiedź Baborówko Horse Sale Show 2019
Baborówko Horse Sale Show
to jedna z najciekawszych propozycji dla polskich miłośników WKKW. W programie tegorocznej odsłony znajdą się zmagania międzynarodowe (CCI4*-S, CCI3*-S i CCI2*-S) i regionalne (ZK-L i CNC1*), wszystkie konkursy zostaną rozegrane wg sprawdzonego formatu – w piątek odbędą się próby ujeżdżenia (jedynym odstępstwem będzie próba uj. w klasie ZK 1*, którą zaplanowano na czwartek), w sobotę przyjdzie czas na próby terenowe, a na niedzielne finały rozegrane zostaną skoki przez przeszkody. Plakat Baborówko Horse Sale Show 2019
Podczas wydarzenia kibice będą mieli okazję zobaczyć wielki finał Pucharu Polski WKKW 2019 (więcej informacji, kalendarz i relacje z poszczególnych etapów można znaleźć TUTAJ). Obecnie na prowadzeniu w kat. Seniorów znajduje się Mateusz Kiempa – czy zawodnik zdoła utrzymać się na pozycji lidera, by tym samym obronić tytuł zwycięzcy? Kolejnym interesującym elementem programu będzie aukcja koni z predyspozycjami do skoków i WKKW – w tegorocznym katalogu (jest dostępny TUTAJ) znalazło się 19 koni, a oferta jest zróżnicowana, by każdy licytujący znalazł coś dla siebie. Przez pierwsze dni Baborówko Horse Sale Show będzie można umawiać się na jazdy testowe i konsultacje z lekarzami weterynarii z Equi Vet Serwis Dr Maciej Przewoźny, samą aukcję zaplanowano na niedzielę. 


Zabytkowa stodoła podczas licytacji koni na Baborówko Horse Sale Show 
W Baborówku zobaczymy zawodników z 10 państw – Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Japonii, Niemiec, Polski, Szwecji, Ukrainy i Włoch. Wśród naszych reprezentantów nie zabraknie np. Jana Kamińskiego, Mariusza Kleniuka czy Pawła Warszawskiego, z kolei wśród gości z innych krajów pojawią się m.in. Andreas Dibowski (GER) – złoty medalista olimpijski w klasyfikacji drużynowej (IO 2008), Sara Algotsson Ostholt (SWE) – zdobywczyni srebra na Igrzyskach Olimpijskich (IO 2012), Yoshiaki Oiwa (JPN) – podwójny złoty medalista zeszłorocznych Igrzysk Azjatyckich (IA 2019).
Przydatne linki:

Oficjalna strona internetowa Baborówko Horse Sale Show

Master List – CCI2*-S, CCI3*-S oraz CCI4*-S

Zgłoszenia – ZK 1* oraz ZK L

Baborówko Horse Sale Show na Facebooku

Baborówko Horse Sale Show na Instagramie

Wyniki na żywo 

Katalog koni Horse Sale Show 2019tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Dava Palej Timeless Photography