Longines FEI Jumping Nations Cup Fantasy Game – gra FEI z nagrodami!

Data publikacji: 2019-06-06
Longines FEI Jumping Nations Cup™ Fantasy Game, fot. FEIWspółczesne kibicowanie to już nie tylko jeżdżenie na zawody czy śledzenie wyników, ale i pokazywanie swojego zaangażowania np. w mediach społecznościowych. Międzynarodowa Federacja Jeździecka również nie zostaje w tyle, tylko w tym roku zachęcała do używania hasztagu #BeProud (więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ), a teraz zaprezentowała grę online Longines FEI Jumping Nations Cup™ Fantasy Game.


Prezentacja gry Longines FEI Jumping Nations Cup™ Fantasy Game
Gra miała swoją premierę tuż przed Pucharem Narodów w La Baule (zawody rozegrano w dniach od 16 do 19 maja br., pisaliśmy o tym wydarzeniu TUTAJ), a jej zasady są z jednej strony proste, ale też bardzo trudne – chodzi o to, by jak najtrafniej wytypować zwycięzców kolejnych etapów Nations Cup. Gracz wybiera państwa, które wg niego wywalczą miejsca na podium, następnie zaznacza 4 członków ekipy i wskazuje najlepszego z nich, na końcu szacuje liczbę rund na czysto.
Celność wyborów jest nagradzana punktami, a ranking graczy jest aktualizowany po każdym rozegranym etapie Pucharu Narodów. Do zabawy można też zaprosić rodzinę i przyjaciół, szczególnie że jest o co walczyć! Osoba, która najlepiej wytypuje wyniki danego etapu otrzymuje roczny dostęp do FEI TV, z kolei zwycięzca ostatniej odsłony rankingu dostanie podwójny bilet VIP na Longines FEI Jumping Nations Cup™ Final, a dla laureatów 2. i 3. miejsca przygotowano zestawy gadżetów z logo FEI. Gra jest darmowa i dostępna w 3 wersjach językowych (angielski, francuski i niemiecki), wkrótce pojawi się również jako aplikacja (Apple i Android).
ZAGRAJ – Longines FEI Jumping Nations Cup™ Fantasy Game (KLIK)
tekst i opracowanie: equista.pl, fot. FEI