Fashion: EQUILINE Jesień/Zima 2014/2015

Data publikacji: 2014-11-20
Equiline collection winter 2014/2014 kolekcja jesien zima 2014/2015

 

Włoska marka Equiline powstała w 1980 roku i bardzo szybko podbiła serca miłośników jeździectwa. Znana jest nie tylko w Europie ale także na świecie. Przez wiele lat firma produkowała głównie akcesoria dla koni jeźdźców związanych ze skokami. Od jakiegoś czasu poszerzyła swój asortyment dla innych dyscyplin jeździeckich. Equiline z roku na rok udowadnia, że najnowsze technologie tkanin oraz innowacyjne rozwiązania mogą iść w parze z pięknymi, klasycznymi ubraniami i akcesoriami.

 

 

Sezonowo firma wypuszcza dwie kolekcje: na wiosnę/lato i jesień/zimę. W każdej znajdują się zarówno ubrania i akcesoria dla jeźdźców, jak i akcesoria dla koni. Porównując do innych marek (Kingsland, Pikeur, Eskadron, Horze, Hooks) kolekcje wypadają dość skromnie ilościowo. Ale właśnie, nie o ilość tu chodzi, a o jakość, a ta niezmiennie jest bardzo dobra i zachwyca zyskując coraz to nowszych sympatyków. 

 

 

Najnowsza kolekcja Equiline na Jesień/Zimę jest dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort i wygodę oraz ciepłe i nieprzemakalne ubrania. Bluzy, kurtki, płaszcze, kamizelki, bryczesy oraz oczywiście marynarki konkursowe - wszystko w klasycznych stonowanych kolorach: bieli, czerni, granatu, bordo i beżu.

do kupienia w wybranych sklepach jeździeckich i na:

www.equiline.it

 

fot. materiały prasowe, equiline.it, grafika equista.pl

 

 

Inspiracje

Facebook

Instagram