Przepiękna stajnia w Örby wystawiona na sprzedaż

Data publikacji: 2017-09-10

 

To miejsce to marzenie każdego miłośnika koni! Nieruchomość znajduje się w Örby (region Västra Götaland, Szwecja), a jej cena wywoławcza może przyprawiać o zawrót głowy, bo wynosi ok. 2 628 959 zł (5 900 000 koron szwedzkich).

Warto jednak na chwilę zapomnieć o tej kwocie i przyglądnąć się samemu kompleksowi. Na jego terenie usytuowano świeżo wyremontowany budynek główny o powierzchni 205 m2, luksusową stajnię i mniejszy domek, a to wszystko w pięknym otoczeniu przyrody.

 

Pomieszczenia budynku głównego – dużo przestrzeni i przyjemna kolorystyka wnętrz

 

Przyjemny dla oka budynek główny kryje w sobie przestronną kuchnię, w której można korzystać z pieca opalanego drewnem; łazienki, jasny salon, a także jadalnię. Na piętrze znajdują się sypialnie oraz łazienka wyposażona w prysznic, wannę i saunę. Nie zabrakło miejsc odpowiednich na relaks i wypoczynek.

 

Mniejszy budynek, w którym mogą zamieszkać goście lub pracownicy

 

Drugi budynek będzie odpowiedni np. dla gości. W środku będą mogli odpocząć, skorzystać z łazienki oraz przygotować coś smacznego w małej, ale funkcjonalnej kuchni. Do dyspozycji pozostaje również garaż.

 

Widok na stajnię oraz wnętrze – koń w boksie wygląda na zadowolonego :) 

 

Najważniejsza część – stajnia – została zaprojektowana w taki sposób, by była komfortowa zarówno dla zwierząt, jak i ludzi. Wewnątrz wydzielono 7 boksów, a opiekę nad końmi ułatwią dodatkowe pomieszczenia oraz udogodnienia, jak np. siodlarnia, wewnętrzna myjka oraz paszarnia.

 

Boks, pomieszczenie do trzymania sprzętu i malownicza okolica

 

Szczęśliwy kupiec będzie mógł korzystać także z 3 hektarów ogrodzonych pastwisk i pobliskiego lasu. Pozostaje opróżnić skarbonkę, spakować się i wyruszyć do Szwecji ;)

 

 

 

fot. www.svenskfast.se, tekst i opracowanie equista.pl

 

 

Inspiracje

Facebook

Instagram