Idylliczna stajnia niedaleko Göteborga

Data publikacji: 2017-05-23
Idylliczna stajnia niedaleko Göteborga

 

Marzeniem wielu osób jest posiadanie własnej stajni. Na sprzedaż rokrocznie pojawiają się ich setki. Wybór jest niesamowity, tak jak ceny ;) Oto jedna z nich, kompleks wygodnej stajni wraz z budynkami mieszkalnymi, w który można się zakochać! Nieruchomość znajduję się niedaleko Göteborga w Szwecji i została wyceniona na ok. 6,5 miliona złotych. Na 13 hektarach możemy znaleźć duży 170 metrowy dom z 3 komfortowymi sypialniami, dużym salonem z częścią jadalnianą i rozległym tarasem z widokiem na padoki. W okolicy głównej posiadłości znajdują się również dwa domki dla gości. Większy, ok. 100 metrowy, posiada 2 sypialnie, kuchnie z jadalnią, balkon oraz przestronną łazienkę, mniejszy sypialnie, aneks kuchenny i osobną łazienkę. A stajnia? Zobaczcie sami jak to wszystko wygląda!

 

Główny budek urządzony jest w iście idyllicznym stylu, dużo bieli ze złotymi dodatkami.

 

W całym domu znajduje się wiele miejsc do spokojnego odpoczynku. 

 

 Obok głównego domu znajdują się dwa dodatkowe domki dla gości albo pracowników. Gwarantuje to komfort i prywatność odpoczynku.

 

Stajnia jest przestronna i jasna, z miejscem dla 11 koni. Każdy boks jest przestronny, posiada duże otwierane okna oraz maty gumowe dla większego bezpieczeństwa koni.

 

 Myjka z ciepłą wodą oraz przestronna siodlarnia to komfort dla właścicieli oraz zwierzaków.

 

Do jazdy przygotowany jest duży (25m x 60m), oświetlony i z dobrym podłożem plac zewnętrzny.

 

Przyjemny taras z widokiem na wielkie, 12-hektarowe zielone padoki.

 

 

 

fot. www.bjurfors.se