Ruth Negga & Joel Edgerton by Mario Testino for Vogue Magazine

Data publikacji: 2016-11-30
Ruth Negga & Joel Edgerton by Mario Testino for Vogue Magazine

 

Historia pięknej miłości na ekranie i w życiu prywatnym? W Holywood wszystko jest możliwe! W nowym, przejmującym filmie reżyserstwa Feff'a Nichols'a pt. 'Loving' o zakazanej miłości lat '50, czyli 'mieszanych małżeństwach' zagrała para, która jest nią prywatnie i na ekranie. Czarnoskóra, irlandzka aktorka Ruth Negga wcieliła się w postać Mildred, a jej partner Joel Edgerton w zakochanego bez pamięci Richard'a. Para udzieliła obszernego wywiadu dla Vouge Magazine (issue) oraz zapozowała to emocjonalnej sesji zdjęciowej, oczywiście w towarzystwie pięknych koni.

 

 

Sesje możemy podziwiać w internetowej wersji magazynu - Vogue issue. Nastrojowe zdjęcia wykonał jeden z najsłynniejszych fotografów modowych Mario Testino, który wielokrotnie współpracował z największymi gwiazdami oraz magazynami modowymi na całym świecie. Zdjęcia są multikolorowe, idealnie pokazują klimat amerykańskiego południa, wielokulturowości i zakazanego uczucia między dwojgiem ludzi. Idealnym plenerem do nich okazało się luksusowe rancho ze stajnią i końmi, oraz przylegające do niego pastwiska i pola uprawne.

 

 

Klimatycznych stylizacji dokonała Camilla Nickerson (Ruth) oraz Michael Philouze (Joel). Ubrania zostały wybrane spośród znanych marek: Gucci, Hickey FreemanMarc Jacobs, Erdem, FendiTory Burch, APC. Za fryzury odpowiadał Marc Lopez, a makijaż to dzieło Stephane Marais. Sesja otrzymała adekwatny do filmów oraz klimatu zdjęć tytuł: 'Love Story' i stała się idealnym tłem dla przejmującego wywiadu.

 

 

 

 

fot. materiały prasowe Vogue, grafika i tekst equista.pl

 

 

 

 

Inspiracje

Facebook

Instagram