Kingsland Dressage by Charlotte Dujardin - lato 2016

Data publikacji: 2016-03-15
Charlotte Dujardin Kingsland 2016

 

Charlotte Dujardin - jedna z najbardziej utytułowanych zawodniczek konkurencji ujeżdżenia, wspólnie ze znaną marką jeździecką Kingsland, stworzyła kolekcję ubrań i akcesoriów dla konia i jeźdźca -  Kingsland Dressage Summer 2016. Dresażystka od pewnego czasu jest twarzą KL, ale po raz pierwszy uczestniczyła również w procesie twórczym. Przypomnijmy, że nie jest to pierwsza kolekcja ujeżdżeniowa stworzona przez tę markę. W 2015 roku KL zaprezentował piękną wiosenno-letnią serię ubrań i akcesoriów skierowaną do dresażystów, o której pisaliśmy TUTAJ

Co znajdziemy w najnowszej kolekcji Kingsland Dressage? Najwyższej jakości ubrania jeździeckie (bryczesy, bluzy, swetry, koszule) oraz akcesoria dla konia (ochraniacze, czapraki). Twórcy postawili na klasyczne kroje i ponadczasowe kolory takie jak biel, granat czy czerwień. 

Ujeżdżenie wymaga dyscypliny, odpowiednich umiejętności, harmonii i ciężkiej pracy. Team Kingsland tworząc swoje produkty wyznaje dokładnie takie same wartości, zwracając przy tym uwagę na detale i jakość. Nasza wspólna praca przy najnowszej kolekcji była dla mnie świetnym doświadczeniem. Skupiliśmy się na stworzeniu rzeczy, które będą modne, użyteczne i stylowe jednocześnie i mam nadzieję, że je polubicie (...) - tak o pracy nad kolekcją opowiada Charlotte

 

Od lewej Charlotte Dujardin & Florentina, Charlotte, Uthopia i Alan Davies

 

Do zdjęć, obok Charlotte pozował również jej luzak - Alan, który także jest ambasadorem marki Kingsland. W sesji, w roli wystąpiły też dwa konie, startujące pod Charlotte - utytułowany Uthopia (Metall x Inspekteur), oraz młodziutka, 6-letnia Florentina VI (Vivaldi x Rubels).

Całą kolekcję Kingsland Dressage - Summer 2016 można obejrzeć TUTAJ

Charlotte Dujardin to nie jedyna przedstawicielka marki Kingsland. Do grona jej ambasadorów należą obecnie m.in. Gregory Wathelet, Anna Kasprzak, czy Reed Kessler. 

 

 

 

fot. materiały prasowe

 

 

Inspiracje

Facebook

Instagram