Wydarzenia: Baborówko Horse Sale Show 2016

Data publikacji: 2015-11-03
Baborówko Sale Show 2016 main
fot. Aleksandra Ziętak/grafika equista.pl

 

Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko - znany i ceniony organizator zawodów WKKW - Festiwalu Jeździeckiego Baborówko oraz Pucharu Polski w WKKW przedstawia swój nowy projekt  - Baborówko Horse Sale Show.

Baborówko Horse Sale Show - to aukcja koni sportowych, szczególnie tych z predyspozycjami do WKKW zaplanowana na ostatni dzień Finału Pucharu Polski - 2 października 2016. Organizatorzy oferują zainteresowanym hodowcom i właścicielom pomoc w przygotowaniu konia do aukcji i organizacji m.in. badań weterynaryjnych.

 

Oficjalny plakat Baborówko Horse Show 2016, źródło:. materiały promocyjne

 

Więcej o idei powstania tego typu projektu mówi jego współtwórca - Henryk Święcicki jr - Wiceprezes Zarządu SJ Baborówko: Od kilku lat obserwujemy coraz większe zapotrzebowanie na pewnego rodzaju platformę do współpracy pomiędzy hodowcami i właścicielami koni sportowych, a potencjalnymi klientami, którzy są zainteresowani zakupem takich wierzchowców. Sami jesteśmy hodowcami i mamy nadzieję, że nasza inicjatywa spotka się z zainteresowaniem środowiska jeździeckiego. Zdajemy sobie sprawę, że początki bywają trudne, ale wierzymy, że dzięki konsekwentnemu rozwojowi naszego projektu w przyszłości uda stworzyć się międzynarodowe wydarzenie promujące sprzedaż przede wszystkim polskich koni na wzór profesjonalnych, zachodnich aukcji.  

Warto zauważyć, że aukcje koni sportowych, także tych z predyspozycjami do WKKW są bardzo popularną formą sprzedaży. Mamy nadzieję, że do europejskiej mapy tego typu wydarzeń dołączy także polski produkt jakim jest Baborówko Horse Sale Show.

Więcej informacji

 

źródło: materiały prasowe