Igrzyska Olimpijskie Rio 2016: I Can and I Will... Watch Me

Data publikacji: 2015-08-26
I can and I will

 

Wielkimi krokami zbliżają się Igrzyska Olimpijskie Rio 2016. Wystartują w nich zawodnicy trzech konkurencji jeździeckich - skoków przez przeszkody, ujeżdżenia i WKKW, część z nich wciąż walczy o "bilet do Rio".

W gronie kandydatów znalajduje się m.in. Camilla Kruger, reprezentantka Zimbabwe i zawodniczka WKKW, której pasja została przedstawiona w pięknym, dwuminutowym spocie stworzonym dzięki Sling Shot Productions.

Film nakręcono w Wielkiej Brytanii, dokładnie w ośrodku jeździeckim - Chelwood Equestrian Centre.

 

"I Can and I Will... Watch Me" from SlingShot Productions on Vimeo.

 

Tworząc ten film chcieliśmy przedstawić więź łączącą konia i jeźdźca - zarówno od strony technicznej jak i emocjonalnej. Ponieważ żyjemy w czasach, w których ogromnie ważny jest przekaz wizualny, film stał się bardzo poważnym środkiem przekazu, często stosowanym jako element promujący markę - mówi o produkcji Danny, z firmy Slingshot Productions.

Camilla Kruger, bohaterka video dodaje: jestem bardzo podekscytowana tym, że mogę reprezentować swój kraj urodzenia, Zimbabwe na Igrzyskach Olimpijskich. To zawsze był mój długofalowy cel. Moje konie są całym moim życiem - ten film pokazuje więź jaka je z nimi łączy.

 

Tytuł:  I Can and I Will... Watch Me

Produkcja: Sling Shot Productions

Muzyka: Jakwob - Mountains

Rok produkcji: 2015

 

Dziękujemy Camilli Kruger za pomoc w przygotowaniu artykułu!

 

źródło: materiały prasowe