Two Hearts - niezwykła kampania promująca jeździectwo

Data publikacji: 2016-04-06
Two Hearts fot. FEI

 

Od 5 do 21 sierpnia w słonecznym Rio de Janeiro rozegrane zostaną XXXI Igrzyska Olimpiady. W nadchodzących igrzyskach wystartuje ok. 10 tys. sportowców, 28 dyscyplin. W Brazylii wystąpią również jeźdźcy którzy powalczą o medale w trzech konkurencjach - ujeżdżeniu, skokach przez przeszkody i WKKW.

Miłośnicy koni znają dobrze specyfikę jeździectwa, jednak wielu ludzi nie. I właśnie dlatego Międzynarodowa Federacja Jeździecka (FEI) postanowiła stworzyć kampanię promocyjną, przybliżającą jeździectwo szerszej publiczności. 

 

#TwoHearts - oficjalny film promocyjny

 

Kampania #TwoHearts (dosłownie: Dwa Serca) wystartowała 5 kwietnia, podczas FEI Sports Forum odbywającego się w Lozannie (Szwajcaria), a jej motywem przewodnim jest niezwykła więź łącząca konia i jeźdźca. Jak mówią pomysłodawcy kampanii - to właśnie ta więź, intuicyjne połączenie i partnerstwo sprawia, że jeździectwo jest tak wyjątkowym sportem olimpijskim. Skupiając się na tej niezwykłej relacji pomiędzy koniem i jeźdźcem możemy połączyć nie tylko fanów jeździectwa, ale również fanów sportu tak by promować go podczas Rio 2016 i poza. 

 

 

źródło: FEI