#TwoHearts podbija Instagram! 10 najlepszych zdjęć

Data publikacji: 2018-07-01

 

Kampania #TwoHearts całkowicie podbiła świat jeździectwa, a Instagram jest pełny zdjęć z tym hashtagiem – obecnie to ponad 260 tys. postów! Wszystko zaczęło się w 2016 r. na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro, a za całością stoi FEI (więcej o kampanii pisaliśmy w TYM artykule). Co oznacza #TwoHearts?

 

Na tym polega #TwoHearts!

 

Hashtag (używany w mediach społecznościowych m.in. na Instagramie) oddaje hołd niepowtarzalnej i silnej więzi, jaka łączy człowieka z koniem. To także podkreślenie partnerstwa, wzajemnego szacunku i przyjaźni. Podczas Igrzysk w Rio widzowie układali dłonie w taki sposób, by tworzyły serce – tak wyglądał początek kampanii, co można zobaczyć poniżej: 

 

 

Wkrótce pojawiły się pierwsze posty na Instagramie, a hashtag #TwoHearts stał się popularny zarówno wśród fanów jazdy konnej, jak i największych gwiazd jeździectwa. Wszyscy prezentują swoje przywiązanie do koni oraz miłość do tych pięknych i mądrych zwierząt, bo właśnie to sprawia, że jeździectwo jest tak wyjątkowym sportem. Na Instagramie można znaleźć mnóstwo zdjęć z hashtagiem #TwoHearts, ale poniżej znajdziecie 10 najlepszych!

 

10. John Whitaker

John Whitaker (GBR), wielokrotny medalista i dwukrotny zwycięzca Pucharu Świata (1990, 1991), wrzucił zdjęcie z napisem, który nie wymaga komentarza. :)

 

fot. @johnwhitakerint

 

9. Struck Apparel Inc.

A gdyby stworzyć własną, „końską” wersję flagi olimpijskiej? Na taki pomysł wpadła firma Struck Apparel Inc., która produkuje odzież jeździecką. Koła olimpijskie zastąpili podkowami w odpowiednich kolorach – ta wersja bardzo nam się podoba!

 

fot. @struck_apparel

 

8. Grand Prix Medias

Wydawca magazynów o tematyce jeździeckiej zamieścił zdjęcie, na którym widać ogromną radość ze wspólnego zwycięstwa! Pedro Veniss (BRA) & Quabri de L'Isle (Kannan – Dinastie de l'Isle/Socrate de Chivre) wspólnie cieszą się z pięknego występu brazylijskiej drużyny w Rio.

 

fot. @grandprixmedias
 

7. Lyndal Oatley

Igrzyska w Rio to ogromne emocje, które udzielają się wszystkim! Właśnie to pokazała Lyndal Oatley (AUS) – zawodniczka siedzi na koniu, a obok widać jej rozpromienionego luzaka. 

 

fot. @lyndaloatley
 

6. Tiffany Foster

Kanadyjska zawodniczka podzieliła się z fanami swoimi wrażeniami z Rio – cieszy się z ekscytującego dnia i  czule przytula swojego konia. 

 

fot. @Tiffanyfoster18

 

5. Equnews

Portal zajmujący się tematyką jeździecką zamieścił mały pokaz tego, jak to jest mieć… skrzydła! :) 

 

fot. @equnews

 

4. Steve Guerdat

Steve Guerdat (SUI) pokazał fanom swoją niezwykłą więź ze wspaniałym wałachem Nino de Buissonnets (Kannan – Hermine Du Prelet/Narcos II), zwanym też Flying Nino. W 2016 r. koń zakończył karierę sportową, a jego ceremonia pożegnania była bardzo wzruszająca (więcej pisaliśmy o tym TUTAJ). 

 

fot. @steveguerdat
 

3. Steve Guerdat

Steve Guerdat zamieścił jeszcze jedno zdjęcie, które oznaczył hashtagiem #TwoHearts – widać na nim stajenne szwajcarskiego zawodnika.

 

 

fot. @steveguerdat 

 

2. Noelle Floyd Style

Przepiękne zdjęcie jeźdźca na koniu – doskonale widać tu partnerstwo i wspólną pracę.

 

fot. @nf_style
 

1. Equestrian Team GBR

Brytyjska Federacja Jeździecka zamieściła zdjęcie, które doskonale oddaje ideę #TwoHearts. Nick Skelton (GBR) głaszcze ogiera Big Stara (Quick Star – Jolanda/Nimmerdor), a przypomnijmy, że to właśnie oni wywalczyli złoty medal w Rio.

 

fot. @equestrianteamgbr 

 

 

 

 

 

 

 

fot. materiały prasowe FEI; tekst i opracowanie na podstawie materiałów prasowych: equista.pl 

 

 

 

 

Konie - zobacz rodowody

Big Star (What a Quickstar K, Bigstar)

Quabri de L'Isle