Miley Cyrus kupuje luksusowe rancho z końmi za 5 milionów $

Data publikacji: 2015-06-07
Miley Cyrus buys $5M horse ranch and vineyard

 

Miley Cyrus rozpoczynała swoją karierę od serialu Hannah Montana. Był on emitowanym na antenie Disney Channel od 2006 roku. Aktorka była autorką muzyki na ścieżki dźwiękowe sitcomu. Wszystkie piosenki zostały wydane przez Walt Disney Records. W 2007 roku rozpoczęła karierę solową podpisaniem kontraktu z wytwórnią Hollywood Records. Od tamtego czasu ta młoda wokalistka 'została skazana na sukces'. Magazyn Forbes umieścił ją w 2010 roku na 13 miejscu listy 100 najbardziej wpływowych postaci show-biznesu, z rocznym zarobkiem w wysokości 48 milionów dolarów. W 2013 roku została okrzyknięta najseksowniejsza kobietą świata przez magazyn Maxim, a przez prestiżowy Time umieszczona została na liście Top 100.

 

Miley Cyrus on horse for Teen Vogue 2009

Teen Vogue 2009

 

Znana na całym świecie piosenkarka Miley Cyrus szuka spokoju wśród koni. Miley całe swoje dzieciństwo spędziła na ponad 500 akrowej farmie niedaleko Nashville. Miłość do zwierząt, a szczególnie koni zapoczątkowana w dzieciństwie została jej do dziś. W związku z niesamowitą popularnością i brakiem prywatności (a co się z tym wiąże jej naruszaniem przez paparazzi i nawet włamania do miejsc zamieszkania) postanowiła znaleźć sobie swoja oazę. 

Miley Cyrus buy a horse ranch

 

Wybór padł na rancho wraz z końmi za bagatela 5 milionów dolarów! To bajeczne miejsce znajduje się niedaleko LA (Malibu), a dokładnie w Hidden Hills. Sam dom składa się z siedmiu sypialni, sześciu łazienek i przestrzeni dziennej urządzonej na wzór loftu, a to wszystko na ponad 600 metrów kwadratowych. Pod względem architektonicznym to typowa kolonialna willą z końca XIX wieku urządzona w stylu country chic. Dodatkowymi atutami są:  winiarnia (z ponad tysiącem butelek) oraz winnica do uprawy, basen, wielki taras oraz oczywiście miejsce na grilla z widokiem na padoki.

 

Miley Cyrus kupuje luksusowe rancho z końmi za 5 milionów $

 

 Cała farma ma ponad 3 hektary. Główną atrakcją jest oczywiście stajnia dla koni, rozległe padoki, duży parkur zewnętrzny, stodoły i pomieszczenia gospodarcze. Miley Cyrus zapewnia, że będzie to jej ulubione miejsce na odpoczynek i konne wycieczki. 

 

 

zdjęcia:  realtor.com, vouge