Pierwszy McDrive dla jeźdźców!

Data publikacji: 2015-05-06
McDonald's for horse riders main

 

W niemiecki miasteczku Wildenfels powstał pierwszy oficjalny McDrive dla jeźdźców. Jak mówi dyrektor marketingu Jörg Bretschneider: 'Restauracja McDonald's znajduje się w obszarze pozamiejskim. Bliskość autostrady i terenów rekreacyjnych sprawia, że wielu z naszych klientów to jeźdźcy'.

 

McDonald's for horse riders McRide McCarrots

 

Specjalnie dla miłośników jeździectwa powstał parking przystosowany do postoju koniowozów i przyczep. Umożliwia to spokojny odpoczynek koni i jeźdźców, którzy są w podróży. Dla wszystkich, którzy wstępują (a reczej wjeźdzają) w czasie jazdy w terenie przygotowane zostało miejsce na relaks. Z końmi można wchodzić na trawę i bezpiecznie przywiązywać i samemu mieć możliwość na spokojne zjedzenie przekąsek. W przyszłości ma powstać również kąt do pojenia koni.

 

McDonald's for horse riders McRide McCarrots McDrive

 

Oczywiście nieoficjalnie jeźdźcy z całego świata korzystali z McDonald's i z końskiego grzbietu zamawiali przekąski. Jest to jednak pierwszy oficjalny McDrive oficjalnie obsługujący jeźdźców i dbający o konie. Z racji specyfiki tego miejsca powinno ono zmienić nazwę na McRide albo McCarrots ;)

 

fot. Ralph Koehler/ mopo24.de

 

 

Inspiracje

Facebook

Instagram