Jennifer Gates (USA) & Nayel Nassar (EGY) już po ślubie

Data publikacji: 2021-10-19
Jennifer Gates (USA) & Nayel Nassar (EGY), fot. Jennifer Gates/Instagram


Znani zawodnicy Jennifer Gates (USA) & Nayel Nassar (EGY) są już małżeństwem! Ślub cywilny tej jeździeckiej pary odbył się w ostatnią sobotę (16 października) na terenie posiadłości jeździeckiej w North Salem, a wśród gości nie zabrakło m.in. Melindy i Billa Gatesów, rodziców panny młodej. 


Gates i Nassar poznali się podczas studiów na prestiżowym Uniwersytecie Stanforda, a w lutym zeszłego roku ogłosili swoje zaręczyny. Zarówno Jennifer, jak i Nayel są już doświadczonymi skoczkami – 25-letnia Amerykanka ma na koncie np. zajęcie 1. miejsca na US Open Hollow Creek Farm Under 25 Grand Prix czy 2. pozycji podczas 5-gwiazdkowych zawodów Longines FEI Nations Cup of Mexico, natomiast Egipcjanin wygrał m.in. 5-gwiazdkowy konkurs Longines Grand Prix of New York. Para bierze też udział w drużynowych zawodach Global Champions League, współtworząc wraz z innymi skoczkami ekipę Paris Panthers


Sama uroczystość była podzielona na dwie części, ponieważ najpierw odbyły się zaślubiny w obrządku muzułmańskim, a następnego dnia ślub cywilny i wesele. Tłem dla sobotniej ceremonii był przepiękny ośrodek jeździecki w North Salem, który Gates otrzymała w prezencie od swojego ojca – w posiadłości wartej 16 mln dolarów powitano 300 gości, na miejscu zagrał zespół Coldplay, a panna młoda pojawiła się w przepięknej sukni od Very Wang, słynnej projektantki gwiazd. Wg różnych szacunków uroczystość kosztowała przynajmniej 2 mln dolarów! 


Gratulujemy i życzymy szczęścia oraz miłości! 

tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Jennifer Gates/Facebook