Nowy partner tytularny Baborówko Horse Sale Show 2020!

Data publikacji: 2020-08-05
Maja Wyszkowska (POL) & Sacramento, fot. Dava Palej Timeless Photography
Maja Wyszkowska (POL) & Sacramento (Spartakus x Ever For Pleasure)Marka LOTTO – należąca do Totalizatora Sportowego – została partnerem tytularnym zawodów, dlatego od teraz pełna nazwa zawodów brzmi LOTTO Baborówko Horse Sale Show. To międzynarodowe wydarzenie odbędzie się w dniach 25-27 września br. w Ośrodku Jeździeckim Pałac Baborówko (Baborówko, ul. Parkowa 1, 64-500 Szamotuły), a program obejmie m.in.
Mistrzostwa Polski w WKKW, finał Pucharu Polski WKKW czy aukcję koni sportowych z predyspozycjami do WKKW i skoków przez przeszkody


Plakat tegorocznej edycji LOTTO Baborówko Horse Sale ShowJuż 5. edycja zmagań w Baborówku zapowiada się niezwykle emocjonująco, a ogromnym atutem BHS jest łączenie sportu z hodowlą, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie. Widowiskowe zawody w WKKW z udziałem najwspanialszych WKKW-istów, starannie wyselekcjonowane konie aukcyjne i rodzinna atmosfera to znaki rozpoznawcze tego wydarzenia, a ściślejsza współpraca z Totalizatorem Sportowym z pewnością zaprocentuje. Tak o pozyskaniu nowego partnera tytularnego wypowiedział się Henryk Święcicki jr, dyrektor zawodów: „Jesteśmy niezwykle dumni, że Totalizator Sportowy, mecenas wielu imprez sportowych i kulturalnych, w tym roku w szerszym wymiarze zaangażuje się w organizację zawodów jeździeckich w Baborówku. Wsparcie LOTTO dla jeździectwa to ogromna szansa na dalszy rozwój tej dyscypliny sportu w Polsce i promocję wśród szerokiej publiczności. Dla nas wieloletnia już współpraca z Totalizatorem Sportowym to ogromne wyróżnienie oraz jednocześnie wielkie zobowiązanie”.

Klacz Chiquita (Vandamme x Calvin Z) podczas prezentacji koni aukcyjnych (Baborówko Horse Sale Show 2018)O motywacji Totalizatora Sportowego opowiedział Bogdan Pukowiec, członek Zarządu Totalizatora Sportowego: „Historia zaangażowania Totalizatora Sportowego w hippikę sięga wielu lat. Od 2008 roku spółka jest mecenasem Toru Wyścigów Konnych na Służewcu, podejmuje również wiele różnorodnych działań w obszarze wspierania i inwestowania w sport jeździecki. Dlatego nieprzypadkowo marka LOTTO zaangażowała się – jako partner tytularny – po raz kolejny w tegoroczną edycję WKKW, a także w aukcję LOTTO Baborówko Horse Sale Show. W minionym roku wszyscy żyliśmy emocjami związanymi z
kwalifikacją olimpijską polskiej drużyny WKKW do TOKYO 2020, a to dawało nam poczucie sensu zaangażowania w tę konkurencję. Cieszymy się, że nasz udział pomoże w promocji polskich hodowli oraz zachęci nowe osoby do podziwiania sportów jeździeckich”. 


tekst i opracowanie: equista.pl, źródło cytatów: mat. prasowe, fot. Dava Palej Timeless Photography