Program Służewiec TV (4-10 maja)

Data publikacji: 2020-05-04
Program Służewiec TV (4-10 maja), fot. Dava Palej Timeless PhotographySłużewiec TV
nie zwalnia nawet na minutę – przed nami kolejna porcja świetnych programów, które przybliżają świat wyścigów konnych! Najświeższa rozpiska zadowoli zarówno stałych bywalców gonitw, jak i osoby rozpoczynające swoją przygodę z tym sportem konnym. Co będzie można obejrzeć w kolejnych dniach?

Jeden z odcinków Listy SzydlikaZawsze po 20
– program prowadzony przez Sławomira Dudka, w którym wśród gości nie brak zarówno najlepszych polskich zawodników (przykładem może być Daria Kobiernik), jak i przedstawicieli nieco mniej „widocznych” zawodów jeździeckich, czyli np. luzaków czy hipiatrów. Kulisy ich pracy z pewnością zdziwią niejednego miłośnika koni! 


Lista Szydlika – powtórki najlepszych i najbardziej emocjonujących gonitw ostatniej dekady, zapowiadane przez Andrzeja Szydlika, legendarnego komentatora wyścigów konnych. 


Wyścig o folbluty – cykl spotkań z udziałem znawców koni pełnej krwi angielskiej, w ramach którego poruszane są najróżniejsze zagadnienia związane z folblutami. 


Sesja Q&A – gośćmi programu są przedstawiciele środowiska wyścigowego, a głównym założeniem jest oczywiście zadawanie pytań od widzów. 


Q&A z udziałem Krzysztofa ZiemiańskiegoSŁUŻEWIEC TV (4-10 maja)


PONIEDZIAŁEK

19:30 – Lista Szydlika | najciekawsze gonitwy dekady

20:00 – Zawsze po 20

ŚRODA

19:00 – Sesja Q&A | Joanna i Kamil Grzybowscy 

20:00 – Zawsze po 20

CZWARTEK

20:00 – Wyścig o folbluty

PIĄTEK

19:30 – Lista Szydlika | najciekawsze gonitwy dekady


Program TV SłużewiecWszystkie przedstawione programy będzie można obejrzeć na facebookowym profilu Toru Wyścigów Konnych Służewiec. Serdecznie zapraszamy!Przydatne linki:

Strona internetowa TWK Służewiec 

TWK Służewiec na Facebooku

TWK Służewiec na Instagramie


tekst i opracowanie: equista.pl, fot. mat. prasowe, Dava Palej Timeless Photography