4Foulee CSI4* Poznań 2020 odwołane!

Data publikacji: 2020-03-31
Andrzej Opłatek (POL) & El Camp, fot. Łukasz Kowalski
Andrzej Opłatek (POL) & El Camp


Epidemia koronawirusa zbiera swoje żniwo. Odwołane zostały kolejne zawody, które miały odbyć się w czerwcu – poznańskie 4Foulee CSI4*, które od zeszłego roku odbywały się pod nową nazwą. Poniżej przedstawiamy oficjalne oświadczenie organizatorów.


Podsumowanie 4Foulee CSI4* Poznań 2020
W związku z panującą w Polsce i na świecie epidemią, Komitet Organizacyjny 4FOULEE Poznań 2020 CHI (CSI4* i CAI2*) podjął decyzję o odwołaniu tegorocznej edycji wydarzenia, które zaplanowane było na 4-7 czerwca i przeniesienie kolejnej odsłony na 2021 rok.

Decyzja jest dla nas niezwykle trudna, ale w obliczu aktualnej sytuacji i braku optymistycznych prognoz wydaje nam się, że jest jedyną słuszną.

4FOULEE to impreza międzynarodowa z corocznym udziałem zawodników i gości z ponad 20 krajów. Ponadto 4FOULEE stawia sobie cele nie tylko sportowe, ale i społeczne, jako atrakcyjne wydarzenie dla całych rodzin. W obecnej sytuacji musimy dbać o zdrowie wszystkich uczestników, jednocześnie pamiętając o tym, że nasi partnerzy stoją teraz przed innymi ważniejszymi niż sport i rozrywka wyzwaniami.

Wierzymy, że sytuacja ulegnie poprawie i będziemy mogli rozpocząć przygotowania do 4FOULEE 2021, na którą to imprezę już teraz wszystkich zapraszamy.

Uwaga kibice, którzy kupili bilety. W sprawie zwrotu z każdym indywidualnie przez maila skontaktuje się ToBilet.pl.

Komitet Organizacyjny 4Foulee Poznań
Przydatne linki:

Wyniki online

Strona internetowa zawodów 4Foulee 

4Foulee na Facebooku

4Foulee na Instagramie


tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Łukasz Kowalski /materiały prasowe