Cavaliada Warszawa 2019: Program Horse Law Academy

Data publikacji: 2019-02-14
Horse Law Academy 2019 w Warszawie – plakat, mat. prasowe

Jak przygotować umowę, by nie narazić się na niepotrzebne nieprzyjemności? Znajomość których przepisów ułatwi pracę osobom, które prowadzą działalność w branży jeździeckiej? M.in. te tematy pojawią się w ramach ścieżki Horse Law Academy, która będzie częścią Cavaliady w WarszawieWarsztaty i prelekcje Horse Law Academy rozpoczną się 8 marca br. o godz. 10:00. na terenie COS Torwar (ul. Łazienkowska 6a) w sali konferencyjnej HALA Torwar (II piętro). Poniżej można zapoznać się z programem:
PROGRAM HORSE LAW ACADEMY | CAVALIADA WARSZAWA


PIĄTEK (8 marca)


10:00-11:00 – Odpowiedzialność cywilnoprawna w branży związanej z jeździectwem i hodowlą koni (adw. Anita Garnuszek, kancelaria LEX Hippica)

11:10-12:10 – Prawna kwalifikacja gruntów oraz obiektów budowlanych związanych z prowadzeniem ośrodka jeździeckiego – konsekwencje prawne wynikające z prawa budowlanego oraz przepisów podatkowych (adw. Karolina Jesionowska-Jagusiak, Kancelaria LEX Hippica)

12:20-12:50 – Zajęcie komornicze konia w świetle znowelizowanych przepisów (pr. Agnieszka Cwajna, Kancelaria LEX Hippica)

13:30-15:30 – Warsztaty z tworzenia i redagowania umów cywilnoprawnych branży jeździeckiej: umowa o współdzierżawę, o pensjonat, o trening (adw. Marcin Stachowiak, Marta Stachowiak, Stachowiak Kancelaria Adwokacka)

13:30-15:30 – Warsztaty z zakresu tworzenia regulaminu ośrodka jeździeckiego oraz umowy sprzedaży konia (r. pr. Daria Święcicka, r. pr. Jarosław Kurzawski, Kancelaria Q Legal)

Bilety w cenie 109 zł można kupić na stronie internetowej Horse Business Academy – uprawnia on do wzięcia udziału w 3 prelekcjach i 1 warsztacie (tytuł wybranego warsztatu należy przesłać na adres
hanna.zalewska@grupamtp.pl). Przydatne linki:

Strona wydarzenia na Facebooku

Strona internetowa Cavaliady Tour

Strona internetowa Horse Business Academy (możliwość zakupu biletów)
tekst i opracowanie: equista.pl, fot. mat. prasowe