Cavaliada Poznań 2018: Michalina Maria Terlecka wygrywa pierwszy etap Dressage Cup

Data publikacji: 2018-12-02
Michalina Maria Terlecka (POL) & Suleyken fot Dava Palej Timeless Photography
Michalina Maria Terlecka (POL) & Suleyken

Za nami pierwsza odsłona zawodów Dressage Cup, które odbywają się w ramach Cavaliady 2018/2019. W tym roku organizatorzy zmienili zasady, by były one jeszcze bardziej ekscytujące (więcej na ten temat TUTAJ). W Poznaniu można było podziwiać zmagania w klasie CC-5 oraz  finałowe (A i B), a także Halowy Puchar Polski w Paraujeżdżeniu.

Michalina Maria Terlecka (POL) & Suleyken wraz z komitetem organizacyjnym Cavaliada Poznań

W finale A wygrała Michalina Maria Terlecka (POL), która wystartowała z 8-letnią klaczą Suleyken (San Amour x Della Casa W), natomiast w finale B zwyciężyła Viktorija Kundrotaite (LTU), występująca z 11-letnim wałachem Hefaistas (Forsaitas x Herarchija). Poniżej można zapoznać się ze szczegółowymi wynikami:

CDN – Finał A Konkurs klasy CC- 7 Program międzynarodowy dowolny z muzyką na poziomie Intermediate I, 2 grudnia

1. Michalina Maria Terlecka (POL) & Suleyken – 70,917

2. Sandra Sysojeva (LTU) & Boss Diamant – 69,708

3. Agnieszka Wiśniewska (POL) & Tara  – 69,625

Wyniki szczegółowe

Lista startowa

Sandra Sysojeva (LTU) & Boss Diamant

CDN – Finał B Konkurs klasy CC- 7 Program międzynarodowy dowolny z muzyką na poziomie Intermediate I, 2 grudnia

Ilona Janas (POL) & Arriba Z

1 grudnia rozegrano Halowy Puchar Polski w Paraujeżdżeniu – przez 3 dni paraujeżdżeniowcy pokazywali swoje umiejętności, a ostatecznie zwyciężyła Monika Bartyś, która występowała z 11-letnim wałachem Caspar. 2. miejsce zajęła Magdalena Cycak i jej 10-letnia klacz Sybilla, a na 3. miejscu uplasował się Maciej Bigaj, startujący z 15-letnim ogierem Grojec R (Campari M – Go For Money/Goldstern).

Maciej Bigaj, Magdalena Cycak & Monika Bartyś

Halowy Puchar Polski w Paraujeżdżeniu, 1 grudnia

1. Monika Bartyś & Caspar – 209,482

2. Magdalena Cycak & Sybilla – 201,654

3. Maciej Bigaj & Grojec R – 200,070

Uczestnicy Halowego Pucharu Polski w Paraujeżdżeniu wraz z komitetem organizacyjnych

Uczestnikom dziękujemy za piękne i dopracowane występy, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Kolejną odsłonę Dressage Cup zobaczymy podczas Cavaliady Lublin, która odbędzie się w dniach od 31 stycznia do 3 lutego 2019 r.