Longines Masters Series 2018/2019: Ten sezon będzie pełen kolorów!

Data publikacji: 2018-08-25
Longines Masters Series 2019: Ten sezon będzie pełen kolorów!

 

Już w listopadzie rusza 4. sezon Longines Masters Series, czyli cykl zawodów w skokach przez przeszkody, który odbywa się aż na 3 kontynentach! Organizator imprezy – EEM World –zaprezentował bardzo ważny element LMS, czyli plakaty reklamowe. Jak wyglądają?

 

Longines Masters Series rozpocznie się w Paryżu (The Longines Masters of Paris) i będzie to już 10. edycja LMS w tym mieście. Dodajmy, że stolica Francji będzie gospodarzem w dniach od 29 listopada do 2 grudnia 2018 r. Następnie skoczkowie spotkają się w Hongkongu (The Longines Masters of Hong Kong), a dokładniej w dniach od 15 do 17 lutego 2019 r. LMS odbędzie się tu w ramach Azjatyckiego Tygodnia Konia (Asia Horse Week). Ostatnie zaplanowane miejsce to Nowy Jork (The Longines Masters of New York), gdzie zmagania rozegrają się w dniach od 25 do 28 kwietnia 2019 r.


Christophe Ameeuw (założyciel i dyrektor generalny EEM) nieco zdradził założenia, którymi kierowano się podczas projektowania plakatów: „Zawsze miałem obsesję na punkcie pragnienia dzielenia się z innymi moją pasją oraz sprawienia, by nasz sport znalazł się w centrum uwagi całego świata”. Projekty zdecydowanie przyciągają wzrok, zatem cel został osiągnięty. Plakaty prezentujemy poniżej:

 

The Longines Masters of Paris 

 

The Longines Masters of Hong Kong
 

The Longines Masters of New York
 

Plakaty zaprojektował utalentowany artysta sztuk wizualnych Selman Hosgör, który studiował projektowanie graficzne na Uniwersytecie Kadira Hasa w Stambule, uczył się także ilustracji i typografii w londyńskiej szkole Central Saint Martins. W swoich pracach wykorzystuje fotografie, które łączy z wymyślnymi grafikami.

 

Selman Hosgör

 

 

 

Przydatne linki:

Longines Masters Series

EEM World

Prace Selmana Hosgöra

 

 

 

 

fot. materiały prasowe/ Selman Hosgör, tekst i opracowanie: equista.pl