Heiline's Zanzier - z dożywotnią licencją DWB!

Data publikacji: 2018-03-09
Heiline’s Zanzier (Blue Hors Zack x De Niro) fot. Cichoń Dressage
Jan Gawecki & Heiline's Zanzier, Radzionków

 

Z przyjemnością informujemy o sukcesie ogiera Heiline's Zanzier (Zack x De Niro), stacjonującym na co dzień w Polsce, w stacji ogierów Cichoń Stallions w Radzionkowie. Ten chwytający za oko, młody ogier uzyskał wczoraj dożywotnią licencję związku DWB. 

Jak w skrócie wyglądała jego droga do sukcesu? Heiline's Zanzier najpierw zdał pomyślnie 35-dniowy test dla ogierów, kończąc tę próbę dzielności na 2. miejscu, a wczoraj w duńskim Herning (Dania) wystąpił przed komisją księgi DWB, prezentowany w ręku i pod siodłem przez Jana Gaweckiego. 

 

 

Należący do polskiej stacji Cichoń Stallions ogier Heiline's Zanzier ma niezwykle interesujące pochodzenie - jest synem fenomenalnego og. Zack (Rousseau x Jazz), który użyty w hodowli dał m.in. potrójnego, złotego medalistę Mistrzostw Świata Młodych Koni - ogiera Sezuan. Co więcej jego matka - Danceline TS to pełna siostra nieodżałowanego, hanowerskiego ogiera Dancier, jednego z najlepszych synów legendarnego De Niro. W 2017 roku Zanzier wywalczył brązowy medal Mistrzostw Polski Młodych Koni. 

W sezonie 2018 Heiline's Zanzier będzie stacjonował w Polsce. 

 

fot. materiały prasowe Cichoń Dressage

 

Konie - zobacz rodowody

Heiline's Zanzier