Cavaliada Warszawa 2018: Solidna obsada CSI3*

Data publikacji: 2018-02-22
Jarosław Skrzyczyński & Silver Shine fot. Oliwia Chmielewska

 

Znamy już listę jeźdźców i koni zgłosoznych do udziału w zawodach CSI3*-W Cavaliada Warszawa, które odbędą się w dniach od 1 do 4 marca w hali Torwar. 

Na opublikowanej wczoraj liście figurują nazwiska 96 zawodników i 182 koni. Kibice będą mogli podziwiać przejazdy reprezentantów aż 18 krajów. Większość stanowią skoczkowie z Polski, ale nie brakuje też utytułowanych zawodników z całej Europy. Kogo więc zobaczymy w Warszawie? Chęć rywalizacji w finałowych zawodach Cavaliada Tour 2017/2018 zgłosili m.in. jeźdźcy, którzy mają na koncie choć jedno, cavaliadowe zwycięstwo w Grand Prix. Tę listę otwiera Jarosław Skrzyczyński, najlepszy zawodnik GP Cavaliada Lublin 2018, w przeszłości wygrywający także w Warszawie. Na Torwarze wystąpią ponadto - zwycięzca GP Cavaliada Poznań 2016 - Marcel Ewen (LUX), triumfator GP Cavaliada Warszawa 2015 Kristaps Neretnieks (LAT), najlepszy zawodnik GP Cavaliada Lublin 2017 i GP Cavaliada Warszawa 2014 - Ales Opatrny (CZE), a także ubiegłoroczny zwycięzca GP Cavaliada Warszawa - Marek Lewicki.

Na liście zgłoszonych jeźdźców znajdziemy też m.in. uczestnika ubiegłorocznych Mistrzostw Europy w Goteborgu - Rolanda Englbrechta (AUT). W Warszawie wystąpi też ubiegłoroczny zwycięzca konkursu Speed & Music - Lennard de Boer (NED) oraz najlepsi, rosyjscy skoczkowie - Wladimir Beletskiy, Alexandr Belekhov i Natalia Simonia. Szczegółowa lista zgłoszonych jeźdźców i koni do pobrania poniżej. 

 

Lista zgłoszeń CSI3*-W Warszawa 2018

 

Kristaps Neretnieks (LAT) - runda honorowa po zwycięstwie w Grand Prix Warszawy 2015 

 

 

Powiązane linki:

 

 

tekst: Equista.pl, fot. Oliwia Chmielewska/Equista.pl