Korung Związku Oldenburskiego 20-22.11.2014, Vechta

Data publikacji: 2014-11-20
Korung Oldenburski 2014 tło

 

Na tegorocznym Korungu Związku Oldenburskiego o licencję hodowlaną powalczy 76 ogierów z rocznika 2012. Podobnie jak w latach ubiegłych wyselekcjonowane ogiery podzielono w katalogu według predyspozycji do ujeżdżenia i skoków. I tak w 2014 roku o licencję powalczą 34 ogiery z linii skokowych (OS) i 42 z ujeżdżeniowych (OL).

TRANSMISJA

 

Ogiery skokowe

O licencję Związku OS (Oldenburger-Springpferd) powalczą w tym roku 34 ogiery, które pochodzą po 28 reproduktorach. Po dwóch synów w stawce mają Action Breaker (Heartbreaker x Lys de Darmen), Casino Berlin (Vaspar ex Berlin x Landor S), Last Man Standing (Lovari x Landgraf I), Numero Uno (Libero H x Lord Calando), Stakko (Stakkato x Embassy I) i Toulon (Heartbreaker x Jokinal de Bornival).

 

Katalogowy nr 17 Hickstead x Coupe de Coeur

 

W gronie ogierów zakwalifikowanych na Korung znalazł się także nieduży, ale bardzo dynamiczny syn znakomitego sportowca, ogiera Hickstead (Hamlet x Ulft)

Lista ogierów skokowych

 

Ogier ujeżdżeniowe

Do walki o uznanie przystąpią w tym roku 42 ogiery z linii ujeżdżeniowych. Po trzech synów mają Bordeaux (United x Gribaldi), Bretton Woods (Johnson x De Niro), Totilas (Gribaldi x Glendale), Destano (Desperados x Brentano II), a dwóch m.in. Damon Hill (Donnerhall x Rubinstein I).

Lista ogierów ujeżdżeniowych

 

Korung Oldenbburki, Totilas, Sandro HitKatalogowy nr 80 Totilas x Sandro Hit

 

 

 KATALOG 2014

 

 
źródło: oldenburger-pferde.de