Jessica von Bredow-Werndl w reklamie siodła Hermes Arpege

Data publikacji: 2016-11-17
Jessica von Bredow-Werndl Hermes Arpege
 Kadr z filmu Hermes Arpege (całość dostępna na hermes.com)

 

Hermes zaprezentował właśnie film promujący siodło ujeżdżeniowe Arpege, stworzone przy współpracy z zawodniczką konkurencji ujeżdżenia i jednocześnie ambasadorką marki - Jessicą von Bredow-Werndl. Przepiękne, ujęcia powstały w północnej Francji w pierwszej połowie września 2016 roku. 

 

Hermes Arepege 


 

Jessica von Bredow-Werndl została ambasadorką Hermes jesienią 2015 roku. Już wtedy zapowiedziano, że będzie ona pomagała w projektowaniu siodła ujeżdżeniowego. I rzeczywiście taki model powstał, nazwano go Arpege, a jego oficjalna premiera miała miejsce w lutym 2016 roku w stajni zawodniczki w Aubenhausen. Pół roku później stworzono oficjalny film promocyjny. Trzeba przyznać, że Hermes kolejny raz prezentuje piękny spot, który można oglądać setki razy. 

 

Kadr z filmu Hermes Arpege (całość dostępna na hermes.com)

 

Backstage

Do pomocy przy kręceniu wideo zaproszono Alizee Froment - zawodniczkę ujeżdżenia, która po latach "klasycznej" drogi sportowej postanowiła zmienić sposób pracy ze swoimi końmi. Dziś amazonka prezentuje najtrudniejsze elementy GP bez ogłowia i zachwyca publiczność największych imprez jeździeckich na świecie. W reklamie Hermes Arpege widzimy jednego z jej podstawowych koni, ogiera PRE - Sultan du Coussoul.

Poniżej prezentujemy zdjęcia i filmy przedstawiające proces powstawania filmu. Więcej materiałów do obejrzenia na oficjalnym fanpage Jessici von Bredow-Werndl.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tekst: Equista.pl, fot. Hermes