Pedro Veniss & Quabri de L'Isle for Hermes [VIDEO]

Data publikacji: 2017-03-07
Pedro Veniss & Quabri fot. Hermes

 

Francuska marka Hermes zaprezentowała wczoraj kolejny krótki film z udziałem swojego firmowego jeźdźca. Tym razem przed obiektywem kamery wystąpił Brazylijczyk - Pedro Veniss, który związał się z marką w marcu 2016 roku. Zdjęcia zrealizowano w Belgii, a na planie zawodnikowi towarzyszył m.in. jego koń nr 1 - Quabri de L'Isle.

 

 

W kilkuminutowym filmie (dostępnym z angielskimi napisami) Pedro opowiada nie tylko o swoim podstawowym koniu, podkreślając, że jest to wierzchowiec zupełnie wyjątkowy, prawidziwe "oczko w głowie" całej rodziny,  ale również o startach w brazylijskich barwach.

Jest to kolejna niezwykła produkcja sygnowana przez Hermes. Przypomnijmy, że jesienią 2016 roku miała miejsce premiera wyjątkowo widowiskowej reklamy siodła ujeżdżeniowego Hermes Arpege, w której wystąpiła ambasadorka marki - Jessica von Bredow-Werndl. 

 

 

Pedro Veniss & Quabri de L'Isle

 

Pedro Veniss (1983) Brazylijczyk, zawodnik konkurencji skoków przez przeszkody. W 2007 roku, wspólnie z drużyną sięgnął po złoty medal igrzysk Panamerykańskich w Rio de Janeiro. Od 2016 roku wspólnie ze swoim reprezentacyjnym kolegą, Cassio Rivettim prowadzi stajnią w Ittere (Belgia). Podstawowym koniem Pedro jest urodziwy, ciemnokasztanowaty Quabri de L'Isle (Kannan x Socrate de Chivre). Jak przyznał sam zawodnik, w wywiadzie dla Noelle Floyd, jego największym dotychczasowym sukcesem jest wygrana w konkursie Rolex Grand Prix w Genewie, w grudniu 2016 roku

 

fot. Hermes

 

Konie - zobacz rodowody

Quabri de L'Isle