Pilar Lucrecia Cordon & Nuage Bleu for Hermes [VIDEO]

Data publikacji: 2016-10-30
Pilar Lucrecia Cordon & Nuage Bleu fot. Oliwia Chmielewska
Pilar Lucrecia Cordon & Nuage Bleu - LGCT Rzym 2016

 

Ekskluzywna, francuska marka Hermes, znana przede wszystkim z tworzenia pięknych, ponadczasowych akcesoriów, chętnie wspiera najlepszych zawodników konkurencji jeździeckich. W gronie jej ambasadorów znajdują się tak doskonali zawodnicy jak Simon Delestre, Astier Nicolas czy Jessica von Bredow-Werndl.

O zaangażowaniu marki Hermes świadczą nie tylko kolekcje akcesoriów jeździeckich stworzonych specjalnie dla "firmowych" jeźdźców, ale również krótkie filmy przybliżające sylwetki każdego z ambasadorów. Dziś z "filmoteki" Hermes postanowiliśmy wybrać klip przedstawiający hiszpańską zawodniczkę Pilar Lucrecię Cordon oraz jej wierzchowca - francuskiego wałacha Nuage Bleu. 

 

 

 

Pilar Lucrecia Cordon posiada hiszpańskie obywatelstwo, ale mieszka i trenuje w Belgii. Karierę sportową rozpoczęła w wieku 16-lat - we Włoszech i do dziś z powodzeniem startuje w międzynarodowych konkursach skokowych. Podstawowym koniem Hiszpanki jest obecnie Nuage Bleu (Fildor de Largival x Odjak du Trens), urodzony piętnaście lat temu we Francji i zapisany do księgi SF. Para ma na swoim koncie sporo sukcesów. Tylko w tym roku zajęła 7. miejsce w Grand Prix podczas Saut Hermes, a w lipcu 3. miejsce w konkursie 150 cm LGCT Paryż. 

Pięciominutowy film, przedstawiający zawodniczkę oraz jej podstawowego kręcono podczas zawodów Saut Hermes, rozegranych w kwietniu 2014 roku w Paryżu. 

 

Pilar Lucrecia Cordon & Nuage Bleu - LGCT Rzym 2016

 

 

fot. Oliwia Chmielewska/equista.pl