Sedina Horse Show 2015

Data publikacji: 2015-08-06
Sedina Horse Show 2015

 

Kalendarz imprez jeździeckich systematycznie rośnie. Organizatorzy kuszą zawodników dobrą infrastrukturą, wysokim poziomem sportowym oraz atrakcyjnymi nagrodami, a kibiców - ciekawymi lokalizacjami i bogatym programem dodatkowym. Wygląda na to, że do tej coraz dłuższej listy interesujących wydarzeń jeździeckich, w najbliższym czasie zostanie dopisane kolejne. Mowa o zawodach Sedina Horse Show, które odbędą się w dniach 5-6 września w samym centrum Szczecina!

 

 

W programie wydarzenia znalazły się m.in. Zawody Regionalne w skokach oraz liczne atrakcje dodatkowe, w tym m.in. pokaz zaprzęgowy w wykonaniu Wicemistrza Świata 2010 - Bartłomieja Kwiatka! Ambasadorką Sedina Horse Show jest znana zawodniczka konkurencji skoków Małgorzata Ciszek-Lewicka. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Prezydent Miasta Szczecina oraz Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego.

Zapraszamy na oficjalną stronę internetową Sedina Horse Show - sedinahorseshow.pl, gdzie organizatorzy zamieszczają wszystkie aktualności. Za pośrednictwem oficjalnej strony www zawodów można również zgłosić się do wolontariatu i w ten sposób współtworzyć to niezwykłe wydarzenie. 

 

Miejsce: Szczecin, stadion miejski, ul. Bandurskiego 35

Termin: 5-6 września 2015

Bilety: wstęp wolny

 

źródło: materiały prasowe, grafika equista.pl