Silesia Equestrian 2015

Data publikacji: 2015-07-01
Silesia Equestrian 2015

 

Na jeździeckiej mapie Polski od niedawna błyszczy nowa gwiazda: Klub Jeździecki Osadkowski mieszczący się w Jakubowicach niedaleko Namysłowa (woj. opolskie). Mimo, że na terenie ośrodka zawody są organizowane od niedawna, zdążyły już zyskać popularność wśród jeźdźców. Jeszcze w lipcu w Jakubowicach zostaną rozegrane ogólnopolskie zawody w skokach - ZO***-B 17-19.07.2015 (rozgrywane jako jeden z etapów Polskiej Ligi Jeździeckiej) i ujeżdżeniu - ZO-A 24-26.07.2015.

Prawdziwą "wisienką na torcie" będzie jednak inne wydarzenie - dwutygodniowy tour Silesia Equestrian, którego rozegranie zaplanowano na przełom sierpnia i września 2015, dokładnie w dniach 27.08-6.09.

 

Silesia Equestrian 2015

 

W ciągu dwoch tygodni (27.08-06.09.2015) odbędą się emocjonujące zmagania począwszy od konkursów dla dzieci, juniorów, młodych jeźdzców na CSI*, aż po konkursy o randze *** zakończone Finałem Jeździeckiego Grand Prix Wolnej Polski Totalizatora Sportowego.

Nowością dla wszystkich w Polsce będą rozgrywki European Youngster Cup. Młodzi zawodnicy (do 25 roku życia) będą mogli walczyć o punkty EY-Cup. Natomiast zwycięzca GP EY-Cup w Jakobowicach będzie miał możliwość wystartowania w finałach odbywających się podczas CSI **** Salzburg.   

Organizator przewidział również wiele atrakcji dla wszystkich kibiców, od najmłodszych fanów jeździectwa i aktywnego wypoczynku po tych najstarszych. Dla wszystkich to może być wspaniałe zakończenie wakacji.

Podczas Silesia Equestrian jest możliwość wzięcia udziału w programie Aktywna Praktyka (czyli ciekawy wolontariat dla wszystkich zainteresowanych) FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Propozycje

 

 

fot. materiały prasowe, kj-osadkowski.pl