Intercarpathia Top Horses 2021: Przegląd młodych gwiazd skoków i dresażu

Data publikacji: 2021-11-30
Intercarpathia Top Horses 2021 – plakat, fot. mat. prasowe


Klub Jeździecki Salio (Biesiekierz Rudny 50, 95-001 Biała) zaprasza hodowców i osoby zainteresowane kupnem młodych gwiazd do wzięcia udziału w Intercarpathia Top Horses, przeglądzie koni skokowych i ujeżdżeniowych wszystkich ras szlachetnych. Wydarzenie odbędzie się 4 grudnia (sobota), a poniżej można znaleźć garść informacji dodatkowych. 


Oficjalny plakat wydarzeniaNa parkurze i czworoboku zaprezentują się klacze, ogiery i wałachy ras szlachetnych z roczników 2017, 2018 i 2019, które posiadają rodowody skokowe lub ujeżdżeniowe. Obecna na miejscu międzynarodowa komisja – w jej składzie znajdą się: przewodniczący Peter Strijbosch (NED), Louis de Cleene (BEL) i Andrzej Matławski (POL) – oceni konie pod kątem m.in. ruchu w stępie, kłusie i galopie, budowy czy skoku luzem (tylko w przypadku koni skokowych), a najlepsze z nich wywalczą tytuły Master of Poland czy Intercarpathia Poland Championship. Łączna pula nagród wyniesie aż 25 tys. zł, przy czym organizator zapowiedział też pojawienie się licznych niespodzianek, w tym m.in. ufundowanych przez partnerów wydarzenia. 


Wydarzenie Intercarpathia Top Horses daje wiele możliwości, w tym np. zaprezentowania swojego konia czy podjęcia pierwszych rozmów w sprawie sprzedaży, jak również zobaczenia konia na własne oczy, by wybrać tego najodpowiedniejszego. Zgłoszenia koni będą przyjmowane do 30 listopada (link do formularza jest dostępny poniżej), a dodatkowych informacji udzielają Ula Pekaniec (+48 512318949) oraz Józef Pekaniec (+48 695950920).AKTUALIZACJA! Louis de Cleene niestety nie będzie mógł wziąć udziału w wydarzeniu – organizator właśnie potwierdził, że jego miejsce zajmie Heinz Meyer, doświadczony sędzia, który cieszy się międzynarodową sławą. Meyer jest odpowiedzialny m.in. za stawkę ogierów Związku Zangersheide, a z jego cennych porad korzystano też podczas selekcji koni KWPN.
Przydatne linki:

Oficjalna strona internetowa 

ZGŁOSZENIA KONI  

Strona wydarzenia na Facebooku  

Wyniki na żywo

Transmisja online 
tekst i opracowanie: equista.pl, fot. mat. prasowe