4Foulee CSI4* Poznań 2021: Zgłoszenia do Pony Games

Data publikacji: 2021-05-12
Dziewczynka i koń, fot. pixabay.com


Jednym z elementów
programu zawodów 4Foulee CSI4* (3-6 czerwca na Hipodromie Wola) będą pokazy Pony Games, czyli zmagań dla najmłodszych miłośników jeździectwa, które są świetną okazją do spróbowania swoich sił przed dużą publicznością i podczas jednych z największych polskich zawodów jeździeckich. Do Pony Games dostanie się tylko 16 dzieci, dlatego warto zapoznać się z poniższymi szczegółami rekrutacji, by niczego nie przeoczyć i jak najlepiej wesprzeć swojego małego jeźdźca. 


JAK ZGŁOSIĆ SWOJE DZIECKO DO UDZIAŁU?

– do Pony Games można zgłaszać dzieci w wieku 6-11 lat,

– pierwszym krokiem jest przygotowanie filmiku o długości do 2 minut – należy nagrać dziecko podczas jazdy konnej, by komisja mogła ocenić poziom umiejętności jeźdźca; nagranie może też być uzupełnione o wypowiedź dziecka, podczas której może ono spróbować dodatkowo przekonać sędziów;

– gotowe nagranie nalezy przesłać poprzez stronę wetransfer.com na adres zuzanna.tylkoskoki@gmail.com; w wiadomości należy podać następujące dane: imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwiska rodziców lub opiekunów, nazwisko osoby odpowiedzialnej za dziecko podczas pokazu. 


UWAGA! Zgłoszenia można wysyłać tylko do 20 maja br. Na koniec warto też dodać, że konie zapewni Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn, który specjalizuje się w pracy z dziećmi. Przydatne linki:

Strona internetowa zawodów 4Foulee CSI4*/TRANSMISJA  

Program zawodów  

Wyniki na żywo 

Strona wydarzenia na Facebooku tekst i opracowanie: equista.pl, fot. pixabay.com