CSI Zielona Góra 2021: Zawodnicy z 14 krajów!

Data publikacji: 2021-04-15
Jarosław Skrzyczyński (POL), fot. CSI Zielona Góra/Facebook
Jarosław Skrzyczyński (POL) podczas zawodów CSI Zielona Góra (2020)


Wspaniali zawodnicy z Polski i nie tylko, bogaty i różnorodny program sportowy, pula nagród w wysokości 317 400 zł oraz transmisja na żywo, która będzie przeplatana komentarzami oraz wywiadami z zawodnikami – właśnie tak można najkrócej opisać zawody CSI Zielona Góra! Zmagania odbędą się w dniach 15-18 kwietnia, a organizatorzy (Klub Sportowy Jumping Events i WOSiR Drzonków) dopięli wszystko na ostatni guzik. Kto pojawi się na starcie? 


Plakat wydarzeniaDo rywalizacji w tegorocznej odsłonie zielonogórskich zawodów zakwalifikowali się zawodnicy z 14 państw (Białorusi, Belgii, Czech, Danii, Finlandii,
Niemiec, Łotwy, Litwy, Holandii, Polski, Rosji, Szwecji, Ukrainy i Uzbekistanu), a na starcie pojawią się m.in.: Jarosław Skrzyczyński (POL) – zwycięzca Grand Prix zeszłorocznej odsłony zawodów w Zielonej Górze (2020), Maureen Bonder (NED) – zdobywczyni 1. miejsca w Grand Prix CSI3* w Bonheiden, Daria Kobiernik (POL) – zwyciężczyni finału Areny WKKW podczas zmagań Warsaw Jumping (2020), Andrius Petrovas (LTU) – kilkukrotny mistrz Litwy, Dawid Kubiak (POL) – najwyżej punktowany Polak w rankingu Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej, Kristaps Neretnieks (LAT) – triumfator konkursu Grand Prix, który odbył się w ramach 4Foulee CSI4* Poznań (2019), Aleksandra Kierznowska (POL) – zwyciężczyni cavaliadowego Grand Prix w Poznaniu (2021), Matas Petraitis (LTU) – zwycięzca ostatniej odsłony rankingu Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej. 


Przydatne linki: 

Strona internetowa zawodów CSI Zielona Góra 

Lista zawodników i koni 

Program 

Wyniki na żywo 

Transmisja online  

tekst i opracowanie: equista.pl, fot. CSI Zielona Góra/Facebook, mat. prasowe