LGCT 2021: Nowy gospodarz finału sezonu!

Data publikacji: 2021-02-23
Danielle Goldstein (ISR) & Lizziemary (Cabri D'elle x Acord II), fot. Stefano Grasso/LGCT
Danielle Goldstein (ISR) & Lizziemary (Cabri D'elle x Acord II) w Szanghaju(2019)W kalendarzu tegorocznej odsłony
5-gwiazdkowych zawodów Longines Global Champion Tour i Global Champions League pojawiła się sensacyjna zmiana – Nowy Jork już nie widnieje jako gospodarz finału! Które miasto przejęło tę rolę? 


Finał Longines Global Champion Tour i Global Champions League odbędzie się w dniach 22 -24 października w Szanghaju, który początkowo miał być gospodarzem drugiego etapu zawodów (30 kwietnia-2 maja). W tej chwili na to miejsce wskoczył Madryt (21-23 maja), a wszystko rozpocznie się w Ad-Dausze (4-6 marca). Pełną rozpiskę LGCT i GCL 2021 można zobaczyć TUTAJ


Szanghaj dołączył do miast LGCT w 2014 r. i z miejsca stał się jedną z najpopularniejszych i najbardziej kolorowych lokalizacji! Każda edycja przyciąga ok. 25 tys. widzów, a tutejsza publiczność słynie też z pięknych strojów i oryginalnych stylizacji. Wśród gości nie brak azjatyckich gwiazd – w poprzednich latach pojawiali się np. Chi Ling Lin (aktorka i modelka z Tajwanu) czy Aaron Kwok (popularny piosenkarz, aktor i tancerz). Zeszłoroczną odsłonę zawodów trzeba było odwołać z powodu pandemii koronawirusa, a teraz metropolia zyskała status organizatora finału sezonu, co z pewnością przełoży się na jeszcze większą ilość atrakcji! 
tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Stefano Grasso/LGCT