Zuzanna Gowin zaproszona do Riders Academy 2015!

Data publikacji: 2015-03-03
Zuzanna Gowin & Emperio van't Roosakker fot. ridersacademy.eu
Zuzanna Gowin & Emperio van't Roosakker

 

Z przyjemnością informujemy o kolejnym wyróżnieniu jakie przyznano polskiemu zawodnikowi. Ubiegłoroczna Mistrzyni Polski Młodych Jeźdźców - Zuzanna Gowin weźmie udział w programie Riders Academy 2015! Indywidualne zaproszenie Polka otrzymała od Stevena Holmberga, w dowód uznania za dwa bezbłędne przejazdy w trakcie konkursu Pucharu Narodów podczas ubiegłorocznych Mistrzostw Europy Młodych Jeźdźców rozegranych w Arezzo. Gratulacje!

 

Riders Academy 2014 Maksymilian WechtaUczestnik Riders Academy 2014 - Maksymilian Wechta

 

Zuzanna Gowin będzie miała okazję uczestniczyć w tym programie już drugi rok z rzędu! Do udziału w Riders Academy 2014 został zaproszony Maksymilian Wechta. Oprócz Polaków wśród jeźdźców wyselekcjonowanych w 2014 znalazł się m.in. Irlandczyk Bertram Allen - prawdziwe objawienie ostatnich miesięcy - zwycięzca konkursów Pucharu Świata w Weronie i Bordeaux.

 

Riders Academy 2014Riders Academy 2014: Pierwszy od lewej Bertram Allen, pierwsza z prawej, na dole - Zuzanna Gowin, w środku - Maksymilian Wechta

 

Riders Academy to program szkoleniowy rozwijany dzięki zaangażowaniu organizacji Atheneum, we współpracy z Europejską Federacją Jeździecką (European Equestrian Federation), a sponsorowany przez firmę Rolex.

Więcej o programie można przeczytać tutaj

 

źródło: Oficjalny fanpage Zuzanny Gowin, fot. ridersacademy.eu