Warsaw Jumping 2020: Zostań wolontariuszem!

Data publikacji: 2020-09-16
TWK Służewiec, fot. TWK Służewiec


W tym trudnym okresie niezwykle istotne jest okazanie wsparcia i solidarności w branży jeździeckiej, dlatego w tym celu Polski Klub Wyścigów Konnych postanowił zorganizować zmagania Warsaw Jumping, będące spektaklem z udziałem najlepszych polskich jeźdźców i koni. Zawody odbędą się w dniach od 30 września do 4 października br. na Torze Wyścigów Konnych Służewiec (ul. Puławska 266, 02-684 Warszawa), a w tej chwili trwa kompletowanie zespołu wolontariuszy, którzy pomogą zadbać o wysoką jakość organizacji. Lubisz wyzwania oraz pracę w grupie, rozpiera cię pozytywna energia i uwielbiasz jeździectwo? W takim razie to propozycja dla ciebie! 

Zapowiedź Warsaw Jumping 2020Wśród podstawowych wymagań jest oczywiście dyspozycyjność podczas zawodów oraz ukończenie minimum 16. roku życia, a szczegółowe warunki można znaleźć w REGULAMINIE i FAQ


JAK ZGŁOSIĆ CHĘĆ UDZIAŁU W WOLONTARIACIE? 

Należy zacząć od zapoznania się z regulaminem i FAQ, a następnie trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy – zgłaszający powinien zalogować się jako Osoba Fizyczna, wybrać program Warsaw Jumping Wolontariat 2020 i na koniec zatwierdzić wszystkie wymagane zgody. Aby dowiedzieć się więcej, należy skontaktować się z organizatorem (wolontariat@warsawjumping.pl). 
Przydatne linki:

Strona internetowa zawodów Warsaw Jumping 

Możliwość zakupu biletów

Strona wydarzenia na Facebooku 

Profil Warsaw Jumping na Facebooku

Instagram zawodów Warsaw Jumping

Regulamin uczestnictwa w wolontariacie 

FAQ dla kandydatów na wolontariuszy 

Program

tekst i opracowanie: equista.pl, fot. TWK Służewiec