Najciekawsze darmowe aplikacje na telefon dla miłośników koni

Data publikacji: 2015-02-04
Equestrian Mobile Applications

 

W dobie techniki bardzo często telefon jest naszym kanałem kontaktu ze światem. Obsługujemy nim maile, pracujemy na nim, bierzemy udział w życiu społecznym. Do dziś na rynku dostępnych jest ponad 300 aplikacji na smartfona dla miłośników jeździectwa, koni i wszystkiego związanego z branżą. Zobaczcie kilka wybranych z nich, może na stałe zagoszczą w Waszych telefonach. Wybrane aplikacje są darmowe!

 

1. FEI CleanSport Prohibited Substances Database

FEI CleanSport application

Dla wszystkich sportowców i osób zainteresowanych. Nie wiesz czy produkt, którego chcesz użyć zawiera substancje dopingowe? Nic prostszego. FEI zadbało o to aby każdy był poinformowany. Ta prosta aplikacja umożliwia sprawdzenie każdej interesującej nas substancji. Zawiera jej opis, nazwy potoczne i co najważniejsze pozycje na liście FEI. Najważniejszą informacją jest to, że spis jest na bieżąco aktualizowany i nie sposób się pomylić!

 

2. Lician Horse

Lician Horse application

Masz problem z ustaleniem diety dla swojego konia? Ta aplikacja idzie z pomocą. Po wprowadzeniu wszelkich pomocnych informacji (wiek, waga, dzienne dawki żywieniowe, rasa itd.) możemy w łatwy sposób przeliczać dawki żywieniowe, wprowadzać suplementy i pasze. Wszystko to pojawia się w łatwym w obsłudze kalendarzu i diagramach. Idealne dla zapominalskich i nie prowadzących takich zapisków na bieżąco.

 

3. spoga horse spring 2015

 spoga horse spring 2015 application

Oficjalna aplikacja targów spoga horse spring 2015. To mobilny interaktywny przewodnik po targach. Zawiera szczegółową mapę dostawców i produktów. W szybki sposób odnajdziemy interesujące nas stoiska dzięki mapie i funkcji nawigacji. Aplikacja umożliwia też szybki kontakt z wystawcami już przed targami, rezerwację noclegu albo przylotu.

 

4. EQUITANA Open Air

EQUITANA Open Air application

Equitana to jedne z największych targów jeździeckich na świecie. Dzięki tej aplikacji: dotrzesz na miejsce bez problemu, zakupisz bilety, poczytasz o wystawcach, zobaczysz cały plan stoisk i imprezy. Nie zgubisz się też na terenie targów, ponieważ Equitana pozwala na śledzenie Twojego telefonu, dzięki czemu na bieżąco na ekranie widzisz swoje położenie na mapie targów. 

 

5. Free 100 Horses Photos and Videos

Free 100 Horses Photos and Videos application

Ta aplikacja pozwala w prosty sposób na umilenie sobie dnia. Pozwala cieszyć się 100 zdjęciami i video, całkowicie darmowymi, w rodzielczości HD. Takie tapety możemy stosować nie tylko w telefonie, ale również na komputerze.

  

Wszystkie aplikacje są darmowe i są dostępne na stronach producentów i w App Store w telefonach.

 

fot. materiały prasowe, grafika equista.pl